tg-me.com/DniproRegion/86
Last Update:
Дні народження депутатів місцевих рад
2 жовтня
• Біла Дар’я Олегівна, Дніпропетровської обласної ради
• Водопян Наталія Вікторівна, Криничанської селищної ради Кам’янського району
• Гуртовий Ігор Іванович, Новомосковської районної ради
• Кваша Олександр Васильович, Верхньодніпровської міської ради
• Мазур Борис Васильович, Новомосковської районної ради
• Можна Лідія Іванівна, Петриківської селищної ради Дніпровського району
• Сидоренко Людмила Миколаївна, Павлоградської районної ради
• Слуцький Владислав Валентинович, Підгородненської міської ради
• Таргоня Віталій Борисович, Центрально-Міської районної ради Криворізької міської ради
• Шиян Катерина Володимирівна, Криворізької районної ради
• Яровий Юрій Борисович, Криворізької міської ради
3 жовтня
• Береза Тетяна Іванівна, Саксаганської сільської ради Кам’янського району
• Герліванова Ірина Анатоліївна, Дніпровської районної ради
• Гончаренко Наталія Вікторівна, Дніпровської міської ради
• Давидов Володимир Юрійович, Вільногірської міської ради
• Моргун Віталій Юрійович, Підгородненської міської ради
• Недоступ Антон Ігорович, Тернівської районної ради Криворізької міської ради
• Романець Олександр Олександрович, Грушівської сільської ради Криворізького району
• Сідак Сергій Юрійович, Китайгородської сільської ради Дніпровського району
• Ханова Катерина Павлівна, Новомосковської районної ради
• Цепкова Ірина Вікторівна, Криворізької міської ради
4 жовтня
• Гришин Денис Олександрович, Нікопольської міської ради
• Кучеренко Валентина Міклошівна, Саксаганської сільської ради Кам’янського району
• Мелащенко Юрій Миколайович, Вільногірської міської ради
• Поляков Сергій Борисович, Дубовиківської сільської ради Синельниківського району
• Стадніченко Олена Володимирівна, Маломихайлівської сільської ради Синельниківського району
5 жовтня
• Бардадим Євгеній Васильович, Томаківської селищної ради Нікопольського району
• Гордєєва Любов Віталіївна, Слов’янської сільської ради Синельниківського району
• Гула Наталія Яковлівна, Затишнянської сільської ради Кам’янського району
• Кабаченко Тетяна Миколаївна, Піщанської сільської ради Новомосковського району
• Катькін Валерій Євгенійович, Центрально-Міської районної ради Криворізької міської ради
• Криничний Микола Григорович, Вербківської сільської ради Павлоградського району
• Курілех Анна Станіславівна, Синельниківської міської ради
• Сінєгіна Ольга Юріївна, Кам’янської міської ради
BY Dnipropetrovsk region
Warning: Undefined variable $i in /var/www/tg-me/post.php on line 280
Share with your friend now:
tg-me.com/DniproRegion/86