Telegram Group & Telegram Channel
ИЩУ SMM Специалиста для эксперта по теме женских финансов на англоговорящую аудиторию

Обязанности:
• Подбор референсов (изображений, видео, текстов) для использования в социальных сетях.
• Монтаж рилс и shorts для публикации в социальных медиа.

Требования:
• Опыт работы с социальными сетями и монтажом видео.
• Креативный подход к созданию контента.
• Знание английского языка (хотя бы на базовом уровне)
• Знание базовых AI инструментов

Занятость: Около 4 часов в неделю (удалено). Конкурентная оплата. Впоследствие увеличение задач и оплаты.

Если вы заинтересованы в вакансии, напишите в личные сообщение (Telegram @ivleva_ekaterina) Формат: имя, опыт, желаемая зп + любая релевантная информация.

tg-me.com/Vakansii_Telegram_Instagram/1661
Create:
Last Update:

Требования:

BY SMM Работа

Warning: Undefined variable $i in /var/www/tg-me/post.php on line 280

View MORE
Open in Telegram

SMM Работа Telegram | DID YOU KNOW?

Date: |

How Does Telegram Make Money?

Telegram is a free app and runs on donations. According to a blog on the telegram: We believe in fast and secure messaging that is also 100% free. Pavel Durov, who shares our vision, supplied Telegram with a generous donation, so we have quite enough money for the time being. If Telegram runs out, we will introduce non-essential paid options to support the infrastructure and finance developer salaries. But making profits will never be an end-goal for Telegram.

What is Secret Chats of Telegram

Secret Chats are one of the service’s additional security features; it allows messages to be sent with client-to-client encryption. This setup means that, unlike regular messages, these secret messages can only be accessed from the device’s that initiated and accepted the chat. Additionally, Telegram notes that secret chats leave no trace on the company’s services and offer a self-destruct timer.

SMM Работа from us

Telegram SMM Работа
FROM USA