Telegram Group Search
​​Рішення Дарницького райсуду Києва про скасування рішення державного реєстратора, скасування записів про право власності та визнання права власності на квартиру, яка знаходилась в іпотеці та передана далі в статутний капітал товариства

Справа № 753/23874/21

https://forum.antiraid.com.ua/topic/15375-rishennja-darnickogo-rajsudu-kijeva-pro-skasuvannja-rishennja-derzhavnogo-rejestratora-skasuvannja-zapisiv-pro-pravo-vlasnosti-ta-viznannja-prava-vlasnosti-na-kvartiru-jaka-znahodilas-v-ipoteci-ta-peredana-dali-v-statutnij-kapital-tovaristva/

Це наша справа. Черговий приклад того, що свої права потрібно захищати. Суд задовільнив позов у зв'язку з порушенням мораторію та порядку звернення стягнення на предмет іпотеки, відсутність оцінки та повідомлення про звернення стягнення. Суд зазначив:

Оскільки судом встановлено, що квартира АДРЕСА1 , яка має загальну площу 93,50 кв.м., та яка використовується як місце постійного проживання позивачем, 16.01.2019 не могла бути примусово стягнута (шляхом перереєстрації права власності на нерухоме майно) на підставі дії Закону № 1304-VII, у тому числі шляхом реєстрації права власності за ТОВ «ФК «Артфінброк» як забезпечення виконання ОСОБА1 умов кредитного договору від 14.09.2006 № 104/П/99/2006-840, укладеного в іноземній валюті,

Таким чином, у третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача-1, державного реєстратора Комунального підприємства «Реєстратор» Нікітіної Юлії Володимирівни були наявні підстави для відмови у проведенні державної реєстрації права власності на вказану квартиру за ТОВ «ФК «Артфінброк».

З огляду на встановлені обставини справи, суд вважає, що 16.01.2019 під час прийняття рішення державним реєстратором Комунального підприємства «Реєстратор» Нікітною Юлією Володимирівною про реєстрацію права власності на об'єкт нерухомого майна - квартиру АДРЕСА1 , за ТОВ «ФК «Артфінброк», - відбулося примусове стягнення спірної квартири без згоди власника ОСОБА1 , незважаючи на заборону, встановлену Законом України «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті», тому позов підлягає задоволенню.

Окрім того, державний реєстратор не мала права реєструвати право власності на предмет іпотеки за ТОВ «ФК «Артфінброк», оскільки не було дотримано порядку здійснення звернення стягнення на майно та реєстрації права власності, передбаченого Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та Порядком державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127.

#позасудовестягнення
#перереєстрація
#іпотека
#кредит
​​Інформаційна довідка ЄСПЛ: захист репутації станом на березень 2024 року

https://forum.antiraid.com.ua/topic/15376-informacijna-dovidka-jespl-zahist-reputaciyi-stanom-na-berezen-2024-roku/

"Здійснення свободи вираження поглядів, переконань, одержувати і поширювати інформацію, оскільки воно пов'язане з обов'язками та відповідальністю, може бути піддане таким обмеженням. інформації], оскільки воно пов'язане з обов'язками та відповідальністю, може підлягати таким формальностям, умовам, обмеженням або санкціям, які передбачені законом і є необхідні в демократичному суспільстві, ... для захисту репутації або прав інших осіб ..." (Стаття 10). інших осіб..." (стаття 10 § 2 Європейської конвенції з прав людини).

"... Право на захист репутації є правом, яке захищається статтею 8 Конвенції як частина права на повагу до приватного життя... Для того, щоб стаття 8 вступила в дію в дію, однак, посягання на репутацію особи повинно досягти певного рівня серйозності та у спосіб, що завдає шкоди особистому здійсненню права на повагу до приватного життя... повагу до приватного життя... Крім того, Суд постановив, що на статтю 8 не можна посилатися для того, щоб поскаржитися на втрату репутації, яка є передбачуваним наслідком власних дій, таких як, наприклад, вчинення кримінального правопорушення... Розглядаючи необхідність втручання в демократичному суспільстві в інтересах "захисту репутації або прав інших осіб", Суд може бути зобов'язаний перевірити, чи досягли національні органи влади справедливого балансу при захисті двох цінностей гарантованих Конвенцією цінностей, які в певних випадках можуть вступати в конфлікт між собою, а саме випадках, а саме, з одного боку, свободи вираження поглядів, захищеної статтею 10, а з іншого - права на повагу до іншого - право на повагу до приватного життя, закріплене статтею 8" (Axel Springer AG проти Німеччини, рішення (Велика палата). Germany, рішення (Велика палата) від 7 лютого 2012 року, §§ 83-84).

Захист репутації як обмеження свободи вираження поглядів
Право на захист репутації як аспект права на повагу до приватного життя

#ЄСПЛ
#захистчестітаділовоїрепутації
​​Фактична довідка ЄСПЛ: Таємні місця ув'язнення станом на березень 2024 року

https://forum.antiraid.com.ua/topic/15377-faktichna-dovidka-jespl-tajemni-miscja-uvjaznennja-stanom-na-berezen-2024-roku/

Останні рішення та постанови Європейського суду з прав людини.

#ЄСПЛ
#позбавленняволі
#таємнітюрьми
​​Захист неповнолітніх у практиці ЄСПЛ станом на квітень 2024 року

https://forum.antiraid.com.ua/topic/15378-zahist-nepovnolitnih-u-praktici-jespl-stanom-na-kviten-2024-roku/

Стаття 1 (зобов'язання поважати права людини) Європейської конвенції з прав людини: "Високі Договірні Сторони забезпечують кожній людині, яка перебуває під їхньою юрисдикцією, права і свободи, визначені в ... цій Конвенції".

Справи, що увійшли до огляду:

Тілесні покарання
Прихована зйомка неповнолітніх
Домашнє насильство / жорстоке поводження
Виключення з офіційної програми захисту свідків
Переслідування з боку вчителів
Співбесіда без згоди батьків
Неповнолітні піддаються насильницькому арешту батьків
Жорстоке поводження з боку вчителів
Поміщення в психіатричну лікарню проти власної волі
Заходи з розміщення
Захист від нападів педофілів через Інтернет
Прийом та догляд за неповнолітніми іноземцями без супроводу дорослих
Регулювання шлюбу
Підневільний стан та примусова або обов'язкова праця
Сексуальне насильство
Насильство в шкільних приміщеннях

#ЄСПЛ
#захистправдитини
#правадітей
Доброго ранку, країна Героїв 🇺🇦✌️🙂 #ЦейДень Сьогодні:

День святого Георгія Побідоносця,
Анфестирія на Кіпрі,
Міжнародний день без дієт,
День без домашніх завдань,
День піхоти в Україні,
День розмальовки,
у славян Ярило Весняний та День Дажбога.
2024:
Йом а-Шоа - День пам'яті жертв Голокосту.

Для перегляду подій, натисніть на повідомлення 👇

1686 - підписано "вічний мир" між Польщею й Московською державою (із польської сторони — воєвода познанський, дипломат Кшиштоф Гжимултовський, із російської — канцлер і начальник Посольського наказу князь Василь Голіцин). Підписання договору відбулося у львівській резиденції короля Яна Собеського. Договір, який мав на меті протидію татарським набігам, було укладено на основі Андрусівського перемир'я 1667 р. Річ Посполита визнала за Московським царством Лівобережну Україну, Київ, Запоріжжя, Чернігово-Сіверську землю та Смоленськ. Поляки отримували 146 тис. руб. компенсації за відмову від претензій на Київ. Північна Київщина, Волинь і Галичина відходили до Польщі. Південна Київщина і Брацлавщина від містечка Страйок по річці Тясмин, де лежали міста Ржищів, Терехтемирів, Канів, Черкаси, Чигирин та інші, спустошена турецько-татарськими й польсько-шляхетськими нападами, мали стати "пусткою" - нейтральною територією між Московією й Річчю Посполитою.

1918 - у Конотопі продовжилися переговори про перемир'я між представниками українських і німецьких військ та військ РСФРР, початі 4 травня у Кореневі на Курщині. Був ухвалений договір, який включав досягнуті у Кореневі домовленості щодо зони без бойових дій, але поширював їх дію на інші ділянки фронту — від Рильська до Білгорода.

1919 - опубліковано декларацію тимчасового робітничо-селянського уряду Криму про проголошення Кримської соціалістичної радянської республіки. Виконуючий обов'язки голови уряду - Д. Ульянов.

1919 - в Одесі проголошено створення тимчасового робітничо-селянського уряду Бессарабії на чолі з І. Криворуковим. Видано маніфест про утворення Бессарабської радянської республіки як складової частини РСФРР.

1920 - завершення І Зимового походу армії УНР. З'єднання армії УНР під командою генерала Михайла Омельяновича-Павленка із 2-ю стрілецькою дивізією полковника Олександра Удовиченка в районі м. Ямпіль та сіл Підлісівка-Кетроси.

1925 - ВУЦВК постановив організувати в межах Маріупольського округу Донецької губернії Люксембурзький німецький район.

1941 - у СРСР прийнято постанову про обов'язкове працевлаштування інвалідів війни.

1947 - у Варшаві уряди УРСР і Польщі підписали протоколи щодо закінчення репатріації українського населення з території Польщі в Українську РСР та польських громадян із території УРСР — до Польщі.

1963 - Ярослав Стецько подав офіційну скаргу до спеціальної комісії ООН на уряд СРСР за "колоніально-імперіальне поневолення України". Стецько вимагав від комісії проти колоніалізму провести обстеження "колоніальних умов", у яких перебуває Україна, та розслідувати вбивства Степана Бандери й Лева Ребета.

1968 - голова КДБ Юрій Андропов звернувся до ЦК КПРС з листом, у якому охарактеризував роман Олеся Гончара "Собор" як "політично шкідливий".

1970 - у Краснодоні (Луганська область) відкрито комплекс музею "Молода гвардія".

1986 - у Москві в прес-центрі МЗС СРСР для радянських та іноземних журналістів проведена перша прес-конференція у зв'язку з аварією на Чорнобильській АЕС 26 квітня. У Києві, враженому радіацією після вибуху на ЧАЕС, стартувала 39-та Велогонка миру. У велогонці, що тривала до 2 травня і фінішувала в Празі, взяли участь збірні велосипедистів Болгарії, Куби, Монголії, НДР, Польщі, Сирії, СРСР, Угорщини, Франції, Чехословаччини.

1987 - на літаку Ан-124 встановлено світовий рекорд дальності перельоту по замкнутому маршруту (20150,92 км).

1992 - Верховна Рада АРК ухвалила "сепаратистську" конституцію Республіки Крим, що суперечила Конституції України й згодом була скасована.

2004 - масштабна пожежа й вибухи на складах боєприпасів у Новобогданівці (Запорізька область), поранені двоє осіб.

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️
⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/rkravetsUA
www.tg-me.com/Quotes_ua
fb.com/QuotesDayUa
instagram.com/QuotesDayUa

Людина влаштована так, що, коли щось запалює її душу, все стає можливим.

©️ Жан Де Лафонтен

💙💛Цитати дня солов'їною
www.tg-me.com/Quotes_ua
fb.com/QuotesDayUa
instagram.com/QuotesDayUa

Скупість починається там, де закінчується бідність.

©️ П'єр Абеляр

💙💛Цитати дня солов'їною
‼️🇷🇼Кількість окремих думок у Великій палаті в рази перевищує кількість рішень і на моє переконання це ще одне підтвердження недієздатності вигаданого міжнародними пройдисвітами і їх посіпаками цього нежиттєздатного утворення. Коли фаховим суддям приходиться доводити випадковим і малоосвідченим та без практичного досвіду особам прямі норми Закону.

До огляду включені дуже цікаві довідки ЄСПЛ з певних категорій спорів, а саме захисту честі та ділової репутації, таємних місць ув’язнення та захисту прав дітей, рішення та постанови щодо реструктуризації кредитів, стягненні за ч. 2 ст. 625 ЦК України, стягнення суддівської винагороди і повернення іпотечної квартири й багато іншого.

https://youtu.be/069NvYC6ea8

🔸Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення - https://antiraid.com.ua/articles/ohliad-praktyky-vs-vid-rostyslava-kravtsia-shcho-opublikovana-z-27-kvitnia-po-03-travnia-2024-roku/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/rkravetsUA
Доброго ранку, країна Героїв 🇺🇦✌️🙂 #ЦейДень Сьогодні:

День радіо,
Всесвітній день сиріт СНІДу,
День фізика,
Всесвітній день торта,
Міжнародний день планетаріїв,
День міста Івано-Франківськ.
2024:
Всесвітній день боротьби з астмою.

Для перегляду подій, натисніть на повідомлення 👇

1633 - у Львівській Братській школі архімандрит Києво-Печерського монастиря Петро Могила був висвячений на митрополита Київського, Галицького і всієї Русі. Чотирнадцять років свого митрополичого служіння він присвятив відновленню православ'я у Речі Посполитій за кращими зразками європейських релігійних і освітніх досягнень.

1838 - Тарасові Шевченку видали відпускну з кріпацтва.

1919 - Раднарком України ухвалив постанову про знесення пам'ятників царям та їхнім поплічникам.

1919 - голова Раднаркому УСРР Християн Раковський направив уряду ЗОУНР до Станіславова ноту з пропозицією про нейтралітет та встановлення демаркаційної лінії між військами. У ній обіцялося, що Червона армія не перейде кордонів Галичини за умов, якщо галичани не будуть допомагати Директорії УНР.

1919 - отаман Никифор Григор'єв, який у лютому порвав з УНР і перейшов на бік більшовиків, знову почав боротьбу проти радянської влади. Він видав універсал, в якому оголосив про розрив із червоними.

1920 - у ході радянсько-польської війни до Києва вступили польська армія й українські війська на чолі з Симоном Петлюрою.

1941 - у Дрогобичі відбувся показовий судовий процес над 62 членами ОУН. За вироком суду 30 осіб було засуджено до смертної кари, 24 - до десяти років позбавлення волі, справи решти восьми відправили на додаткове розслідування. Згодом президія Верховної Ради СРСР дещо пом'якшила вироки — до вищої міри покарання було засуджено 26 підсудних (чотирьом в'язням, серед яких троє жінок, зберегли життя), 13 арештантам підтвердили їхні десятирічні вироки, а 19 осіб засудили на терміни від 7 до 8,5 року.

1945 - о 2:41 ночі в Реймсі було підписано акт про капітуляцію Німеччини. Німецький генерал Йодль підписав акт як представник вермахту; від союзної сторони — генерал Беддел Сміт, від СРСР — генерал-майор Суслопаров (представник Сталіна при союзному командуванні). За наполяганням Сталіна акція була повторена наступного дня в Берліні, окупованому радянськими військами.

1945 - дізнавшись про неминучу капітуляцію Німеччини, генерал Павло Шандрук наказав 1-й Українській дивізії Української національної армії в Німеччині (колишня "Галичина") відійти з лінії фронту не пізніше 8 травня та форсованим маршем перейти за р. Мур у зону окупації західних військ. Українські дивізійні сапери налагодили міст через річку, яким скористалася не тільки дивізія, а й відступаючі німецькі та угорські частини. Радянські війська в районі Юденбурга танковим ударом розсікли дивізію на дві частини. Попри це, основна частина дивізії опинилася в британській окупаційній зоні у районі Тамсвега, а командування УНА і менша частина 1-ї УД були інтерновані американцями в Радштадті.

1945 - 1-ша піхотна дивізія Російської визвольної армії під командуванням українця Сергія Буряченка, перейшовши на бік празьких повстанців, вступила в бої з німцями.

1987 - створений у Києві літак-гігант "Руслан" Ан-124 побив світовий рекорд дальності польоту за замкненим маршрутом, встановленим американцем Стівенсоном чверть віку тому на реактивному бомбардувальнику "Боїнг" Б-52Н, який пролетів 18 245 км. "Руслан" подолав відстань 20 151 км. Повітряний супермарафон тривав 25 годин 30 хвилин.

1994 - киянин Андрій Синєпупов у бою з британцем Марком Рамсеєм першим в історії незалежної України здобув титул чемпіона світу серед професіоналів за версією WBO у легкій ваговій категорії до 61 кг. Бій відбувався на рингу Палацу спорту у Дніпропетровську. Суперником киянина став 24-літній боксер з британського Бірмінгема Марк Рамсей з прізвиськом Бритва. На той момент англієць провів вже 27 боїв і досі ані разу не програв. Бій тривав усі 12 раундів, проте за очками, а перевагу українцю віддали усі троє бокових суддів, переміг Синєпупов.

1995 - Національний банк України випустив монету вартістю 200 000 карбованців.
2008 - об 11 годині 00 хв в Чорному морі стався землетрус силою 3 бали за шкалою Ріхтера. Епіцентр знаходився неподалік острова Зміїний. Слабкі поштовхи відчувалися в Одесі.

2009 - у Дніпропетровську в результаті пожежі в залі ігрових автоматів загинули дев'ять осіб, ще 11 були госпіталізовані. Згодом прем'єр-міністр Юлія Тимошенко ініціювала закон про закриття всіх гральних закладів в країні. 15 травня Верховна Рада прийняла цей закон, проте на початку червня президент Віктор Ющенко наклав на нього вето. 11 червня вето було подолане Радою.

2016 - у Полтаві відкрили перший у світі повноцінний пам'ятник гетьману Івану Мазепі.

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/rkravetsUA
www.tg-me.com/Quotes_ua
fb.com/QuotesDayUa
instagram.com/QuotesDayUa

Кожен має право на свої дивацтва.

©️ Харукі Муракамі

💙💛Цитати дня солов'їною
www.tg-me.com/Quotes_ua
fb.com/QuotesDayUa
instagram.com/QuotesDayUa

По-моєму, мені треба перестати думати. Я довго думав, перш ніж дійшов цього висновку.

©️ Фредерік Бегбедер

💙💛Цитати дня солов'їною
‼️🇷🇼Змінами до законодавства про мобілізацію та військову службу було випадково або умисно значно обмежено право неповнорідних братів і сестер на відстрочку та звільнення. Яким чином захистити їх права до повернення попередньої редакції Ви дізнаєтесь з відео.

https://youtu.be/qdiIUoTNVhk

🔸ЗУ від 11 квітня 2024 року № 3633-IX Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3633-IX#Text

🔸ст.26 Сімейного кодексу України - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2947-14#n142

🔸ст. 22 Конституції України - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80#n4235

🔸ст. 58 Конституції України - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80#n4359

🔸Петиція Президенту України №22/225030-еп Звернення родин загиблих щодо правки до Закону про мобілізацію N10449 до статті 23 у пункті про тих, хто не підлягає мобілізації - https://petition.president.gov.ua/petition/225030

🔸Петиція КМУ №41/006265-24еп Залишити дійсною норму про відстрочку від мобілізації для рідних загиблих військовослужбовців - https://petition.kmu.gov.ua/petitions/6265

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/rkravetsUA
Доброго ранку, країна Героїв 🇺🇦✌️🙂 #ЦейДень Сьогодні:

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,
Дні пам'яті та примирення, присвячені загиблим у Другій світовій війні,
Всесвітній День Червоного Хреста і Червоного Півмісяця,
Ніч жінок в Норвегії,
День ірису,
День білого лотоса,
День без шкарпеток,
Міжнародний день осла,
Міжнародний день уболівальників.

Для перегляду подій, натисніть на повідомлення 👇

1709 - російське військо зруйнувало Запорізьку Січ у відповідь на перехід запорожців на бік гетьмана Мазепи.

1861 - у Петербурзі на Смоленському цвинтарі викопали домовину з тілом Тараса Шевченка, пронесли через усе місто до Московського (Миколаївського) вокзалу і залізницею відправили до Москви — для подальшого переправлення в Україну. Далі шлях проходив через Серпухов, Тулу, Орел, Кроми, Дмитровськ, Сєвськ, Глухів, Кролевець, Батурин, Ніжин, Носівку, Бровари до Києва й Канева.

1900 - Андрей (Шептицький) був призначений митрополитом Львівським.

1918 - у Сімферополі відновилися засідання Курултаю, визнаного німцями як верховна влада Криму.

1919 - отаман Микола Григор'єв підняв новий антирадянський заколот в Україні, оголосивши універсал із гаслами "Всю владу радам українського народу", "Вільна торгівля хлібом" тощо.

1919 - в Ужгороді заснована Центральна Руська Народна Рада, політична організація закарпатських українців. Центральною Руською Народною Радою укладено Ужгородський меморандум — рішення про приєднання Закарпаття до Чехословаччини.

1945 - о 22:43 за центральноєвропейським часом (о 00:43, 9 травня за московським) у берлінському передмісті Карлсхорст в будівлі колишньої їдальні військово-інженерного училища був підписаний другий «Акт про беззастережну капітуляцію Німеччини». Його текст в основному дослівно повторював аналогічний документ, підписаний напередодні в Реймсі і підтвердив час припинення вогню — 8 травня в 23:01 за центральноєвропейським часом (9 травня в 1:01 за московським часом).

1965 - свято 8 березня оголошено в СРСР неробочим днем.

1965 - указами президії Верховної Ради СРСР затверджено положення про почесне звання "Місто-герой". Такі звання і золоті зірки надано Брестській фортеці, містам Волгограду, Севастополю, Одесі, Ленінграду й Києву.

1982 - відкрито монумент місту-герою Києву — обеліск із зіркою на площі Перемоги.

2000 - у Львові хулігани побили композитора Ігоря Білозора, який помер через три тижні. Це спричинило в місті хвилю виступів на національному ґрунті.

2009 - у Празі пройшов саміт Європейського союзу, що дав старт програмі «Східне партнерство». Підсумкова декларація була підписана Білоруссю, Молдовою, Грузією, Україною, Вірменією, Азербайджаном і всіма державами ЄС.

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/rkravetsUA
2024/05/08 04:15:43
Back to Top
HTML Embed Code: