Telegram Group Search
www.tg-me.com/Quotes_ua
fb.com/QuotesDayUa
instagram.com/QuotesDayUa

Людина влаштована так, що, коли щось запалює її душу, все стає можливим.

©️ Жан Де Лафонтен

💙💛Цитати дня солов'їною
www.tg-me.com/Quotes_ua
fb.com/QuotesDayUa
instagram.com/QuotesDayUa

Скупість починається там, де закінчується бідність.

©️ П'єр Абеляр

💙💛Цитати дня солов'їною
‼️🇷🇼Кількість окремих думок у Великій палаті в рази перевищує кількість рішень і на моє переконання це ще одне підтвердження недієздатності вигаданого міжнародними пройдисвітами і їх посіпаками цього нежиттєздатного утворення. Коли фаховим суддям приходиться доводити випадковим і малоосвідченим та без практичного досвіду особам прямі норми Закону.

До огляду включені дуже цікаві довідки ЄСПЛ з певних категорій спорів, а саме захисту честі та ділової репутації, таємних місць ув’язнення та захисту прав дітей, рішення та постанови щодо реструктуризації кредитів, стягненні за ч. 2 ст. 625 ЦК України, стягнення суддівської винагороди і повернення іпотечної квартири й багато іншого.

https://youtu.be/069NvYC6ea8

🔸Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення - https://antiraid.com.ua/articles/ohliad-praktyky-vs-vid-rostyslava-kravtsia-shcho-opublikovana-z-27-kvitnia-po-03-travnia-2024-roku/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/rkravetsUA
Доброго ранку, країна Героїв 🇺🇦✌️🙂 #ЦейДень Сьогодні:

День радіо,
Всесвітній день сиріт СНІДу,
День фізика,
Всесвітній день торта,
Міжнародний день планетаріїв,
День міста Івано-Франківськ.
2024:
Всесвітній день боротьби з астмою.

Для перегляду подій, натисніть на повідомлення 👇

1633 - у Львівській Братській школі архімандрит Києво-Печерського монастиря Петро Могила був висвячений на митрополита Київського, Галицького і всієї Русі. Чотирнадцять років свого митрополичого служіння він присвятив відновленню православ'я у Речі Посполитій за кращими зразками європейських релігійних і освітніх досягнень.

1838 - Тарасові Шевченку видали відпускну з кріпацтва.

1919 - Раднарком України ухвалив постанову про знесення пам'ятників царям та їхнім поплічникам.

1919 - голова Раднаркому УСРР Християн Раковський направив уряду ЗОУНР до Станіславова ноту з пропозицією про нейтралітет та встановлення демаркаційної лінії між військами. У ній обіцялося, що Червона армія не перейде кордонів Галичини за умов, якщо галичани не будуть допомагати Директорії УНР.

1919 - отаман Никифор Григор'єв, який у лютому порвав з УНР і перейшов на бік більшовиків, знову почав боротьбу проти радянської влади. Він видав універсал, в якому оголосив про розрив із червоними.

1920 - у ході радянсько-польської війни до Києва вступили польська армія й українські війська на чолі з Симоном Петлюрою.

1941 - у Дрогобичі відбувся показовий судовий процес над 62 членами ОУН. За вироком суду 30 осіб було засуджено до смертної кари, 24 - до десяти років позбавлення волі, справи решти восьми відправили на додаткове розслідування. Згодом президія Верховної Ради СРСР дещо пом'якшила вироки — до вищої міри покарання було засуджено 26 підсудних (чотирьом в'язням, серед яких троє жінок, зберегли життя), 13 арештантам підтвердили їхні десятирічні вироки, а 19 осіб засудили на терміни від 7 до 8,5 року.

1945 - о 2:41 ночі в Реймсі було підписано акт про капітуляцію Німеччини. Німецький генерал Йодль підписав акт як представник вермахту; від союзної сторони — генерал Беддел Сміт, від СРСР — генерал-майор Суслопаров (представник Сталіна при союзному командуванні). За наполяганням Сталіна акція була повторена наступного дня в Берліні, окупованому радянськими військами.

1945 - дізнавшись про неминучу капітуляцію Німеччини, генерал Павло Шандрук наказав 1-й Українській дивізії Української національної армії в Німеччині (колишня "Галичина") відійти з лінії фронту не пізніше 8 травня та форсованим маршем перейти за р. Мур у зону окупації західних військ. Українські дивізійні сапери налагодили міст через річку, яким скористалася не тільки дивізія, а й відступаючі німецькі та угорські частини. Радянські війська в районі Юденбурга танковим ударом розсікли дивізію на дві частини. Попри це, основна частина дивізії опинилася в британській окупаційній зоні у районі Тамсвега, а командування УНА і менша частина 1-ї УД були інтерновані американцями в Радштадті.

1945 - 1-ша піхотна дивізія Російської визвольної армії під командуванням українця Сергія Буряченка, перейшовши на бік празьких повстанців, вступила в бої з німцями.

1987 - створений у Києві літак-гігант "Руслан" Ан-124 побив світовий рекорд дальності польоту за замкненим маршрутом, встановленим американцем Стівенсоном чверть віку тому на реактивному бомбардувальнику "Боїнг" Б-52Н, який пролетів 18 245 км. "Руслан" подолав відстань 20 151 км. Повітряний супермарафон тривав 25 годин 30 хвилин.

1994 - киянин Андрій Синєпупов у бою з британцем Марком Рамсеєм першим в історії незалежної України здобув титул чемпіона світу серед професіоналів за версією WBO у легкій ваговій категорії до 61 кг. Бій відбувався на рингу Палацу спорту у Дніпропетровську. Суперником киянина став 24-літній боксер з британського Бірмінгема Марк Рамсей з прізвиськом Бритва. На той момент англієць провів вже 27 боїв і досі ані разу не програв. Бій тривав усі 12 раундів, проте за очками, а перевагу українцю віддали усі троє бокових суддів, переміг Синєпупов.

1995 - Національний банк України випустив монету вартістю 200 000 карбованців.
2008 - об 11 годині 00 хв в Чорному морі стався землетрус силою 3 бали за шкалою Ріхтера. Епіцентр знаходився неподалік острова Зміїний. Слабкі поштовхи відчувалися в Одесі.

2009 - у Дніпропетровську в результаті пожежі в залі ігрових автоматів загинули дев'ять осіб, ще 11 були госпіталізовані. Згодом прем'єр-міністр Юлія Тимошенко ініціювала закон про закриття всіх гральних закладів в країні. 15 травня Верховна Рада прийняла цей закон, проте на початку червня президент Віктор Ющенко наклав на нього вето. 11 червня вето було подолане Радою.

2016 - у Полтаві відкрили перший у світі повноцінний пам'ятник гетьману Івану Мазепі.

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/rkravetsUA
www.tg-me.com/Quotes_ua
fb.com/QuotesDayUa
instagram.com/QuotesDayUa

Кожен має право на свої дивацтва.

©️ Харукі Муракамі

💙💛Цитати дня солов'їною
www.tg-me.com/Quotes_ua
fb.com/QuotesDayUa
instagram.com/QuotesDayUa

По-моєму, мені треба перестати думати. Я довго думав, перш ніж дійшов цього висновку.

©️ Фредерік Бегбедер

💙💛Цитати дня солов'їною
‼️🇷🇼Змінами до законодавства про мобілізацію та військову службу було випадково або умисно значно обмежено право неповнорідних братів і сестер на відстрочку та звільнення. Яким чином захистити їх права до повернення попередньої редакції Ви дізнаєтесь з відео.

https://youtu.be/qdiIUoTNVhk

🔸ЗУ від 11 квітня 2024 року № 3633-IX Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3633-IX#Text

🔸ст.26 Сімейного кодексу України - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2947-14#n142

🔸ст. 22 Конституції України - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80#n4235

🔸ст. 58 Конституції України - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80#n4359

🔸Петиція Президенту України №22/225030-еп Звернення родин загиблих щодо правки до Закону про мобілізацію N10449 до статті 23 у пункті про тих, хто не підлягає мобілізації - https://petition.president.gov.ua/petition/225030

🔸Петиція КМУ №41/006265-24еп Залишити дійсною норму про відстрочку від мобілізації для рідних загиблих військовослужбовців - https://petition.kmu.gov.ua/petitions/6265

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/rkravetsUA
Доброго ранку, країна Героїв 🇺🇦✌️🙂 #ЦейДень Сьогодні:

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,
Дні пам'яті та примирення, присвячені загиблим у Другій світовій війні,
Всесвітній День Червоного Хреста і Червоного Півмісяця,
Ніч жінок в Норвегії,
День ірису,
День білого лотоса,
День без шкарпеток,
Міжнародний день осла,
Міжнародний день уболівальників.

Для перегляду подій, натисніть на повідомлення 👇

1709 - російське військо зруйнувало Запорізьку Січ у відповідь на перехід запорожців на бік гетьмана Мазепи.

1861 - у Петербурзі на Смоленському цвинтарі викопали домовину з тілом Тараса Шевченка, пронесли через усе місто до Московського (Миколаївського) вокзалу і залізницею відправили до Москви — для подальшого переправлення в Україну. Далі шлях проходив через Серпухов, Тулу, Орел, Кроми, Дмитровськ, Сєвськ, Глухів, Кролевець, Батурин, Ніжин, Носівку, Бровари до Києва й Канева.

1900 - Андрей (Шептицький) був призначений митрополитом Львівським.

1918 - у Сімферополі відновилися засідання Курултаю, визнаного німцями як верховна влада Криму.

1919 - отаман Микола Григор'єв підняв новий антирадянський заколот в Україні, оголосивши універсал із гаслами "Всю владу радам українського народу", "Вільна торгівля хлібом" тощо.

1919 - в Ужгороді заснована Центральна Руська Народна Рада, політична організація закарпатських українців. Центральною Руською Народною Радою укладено Ужгородський меморандум — рішення про приєднання Закарпаття до Чехословаччини.

1945 - о 22:43 за центральноєвропейським часом (о 00:43, 9 травня за московським) у берлінському передмісті Карлсхорст в будівлі колишньої їдальні військово-інженерного училища був підписаний другий «Акт про беззастережну капітуляцію Німеччини». Його текст в основному дослівно повторював аналогічний документ, підписаний напередодні в Реймсі і підтвердив час припинення вогню — 8 травня в 23:01 за центральноєвропейським часом (9 травня в 1:01 за московським часом).

1965 - свято 8 березня оголошено в СРСР неробочим днем.

1965 - указами президії Верховної Ради СРСР затверджено положення про почесне звання "Місто-герой". Такі звання і золоті зірки надано Брестській фортеці, містам Волгограду, Севастополю, Одесі, Ленінграду й Києву.

1982 - відкрито монумент місту-герою Києву — обеліск із зіркою на площі Перемоги.

2000 - у Львові хулігани побили композитора Ігоря Білозора, який помер через три тижні. Це спричинило в місті хвилю виступів на національному ґрунті.

2009 - у Празі пройшов саміт Європейського союзу, що дав старт програмі «Східне партнерство». Підсумкова декларація була підписана Білоруссю, Молдовою, Грузією, Україною, Вірменією, Азербайджаном і всіма державами ЄС.

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/rkravetsUA
www.tg-me.com/Quotes_ua
fb.com/QuotesDayUa
instagram.com/QuotesDayUa

Натхнення приходить тільки під час роботи.

©️ Габріель Гарсіа Маркес

💙💛Цитати дня солов'їною
www.tg-me.com/Quotes_ua
fb.com/QuotesDayUa
instagram.com/QuotesDayUa

Не варто засуджувати людину за те, що може виявитися плодом твоєї уяви.

©️ Стівен Кінг

💙💛Цитати дня солов'їною
‼️🇷🇼Велика палата змінила сталу судову практику у питанні поділу корпоративних прав подружжя та встановили новий підхід до вирішення цього питання. Більш детально про це Ви дізнаєтесь з відео.

https://youtu.be/6oMS3ukQfpg

🔸Постанова ВП ВС про порядок поділу майна подружжя в частині корпоративних прав (новий відступ від сталої практики) - https://forum.antiraid.com.ua/topic/15360-postanova-vp-vs-pro-porjadok-podilu-majna-podruzhzhja-v-chastini-korporativnih-prav-novij-vidstup-vid-staloyi-praktiki/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/rkravetsUA
2024/05/09 02:21:06
Back to Top
HTML Embed Code: