Telegram Group Search
Forwarded from Bardin speaks
Щойно релізнув SpecDeck 0.0.11. Серед основних оновлень — генерація більшої кількості специфікацій, що визначаються за типом атрибуту, а також відрефакторений генератор класів. Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням: release notes.
⚡️ CLI чи портал?

Обговорення на Reddit: що зручніше, веб-портал чи командний рядок?

А що ви використовуєте?

👉🏻 Канал | 💬 Чат | 📕 Каталог
⚡️ Про правильне використання Polly

У цьому відео Нік Чапсас пояснює, чому не варто використовувати Polly безпосередньо в програмах #NET, і пропонує альтернативу з новим пакетом від .NET 8. Відео містить практичну інструкцію про те, як налаштувати та використовувати цей пакет. Також в описі є посилання на вихідний код і курси Ніка.

👉🏻 Канал | 💬 Чат | 📕 Каталог

💸 Підтримати проєкт
⚡️ Кешування в ASP.NET Core: підвищення продуктивності програми

Кешування є одним із найпростіших методів значного підвищення продуктивності програми. У цій статті ви дізнаєтеся, як реалізувати кешування в ASP#NET Core за допомогою IMemoryCache та IDistributedCache.

👉🏻 Канал | 💬 Чат | 📕 Каталог

💸 Підтримати проєкт
Forwarded from Forbes Ukraine
🤖OpenAI та Color Health створили ШІ-асистента для допомоги у скринінгу та лікуванні раку, пише The Wall Street Journal.

У цій моделі Color Health використовує OpenAI API для створення персоналізованих планів скринінгу раку, враховуючи дані про пацієнта. Наприклад, особисті фактори ризику та сімейний анамнез.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
⚡️ Рефакторинг коду з лямбда-параметрами за замовчуванням

Лямбда-параметри за замовчуванням — це нова функція в C# 12, яка дозволяє розробникам встановлювати значення параметрів за замовчуванням у лямбда-виразах. Ця функція є природним розширенням існуючої функції параметрів за замовчуванням у методах C#.

👉🏻 Канал | 💬 Чат | 📕 Каталог
Forwarded from Natali
Раді представити вам Програмний Комітет конференції .NET fwdays’24!

Пишаємось, що разом з професіоналами своєї справи, ми працюємо над створенням програми конференції ❤️

📍Антон Бойко – засновник і головний доповідач Ukrainian Microsoft Azure Community. Технічний експерт з платформи Microsoft Azure.
Антон – володар почесного звання Microsoft Azure MVP (з 2014 р.), володар почесного звання Microsoft Regional Director (з 2020 р.).

📍Андрій Губський – автор технічних статей та публікацій, кандидат технічних наук та власник звання Microsoft Developer Technologies MVP.
Андрій – співзасновник Ukrainian .NET Developer Community – проєкту, що поєднує українські спільноти .NET розробників. Автор //devdigest - новинного проєкту присвяченого технологічному стеку Microsoft.

Найкраща вдячність за їх роботу – ваша присутність!
Приєднуйтесь до події: https://bit.ly/44g0Q1d
⚡️ Що таке HSTS і чому він присутній у моєму додатку ASP.NET Core?

Коли ви створюєте нову програму ASP#NET Core, ви отримуєте базовий код, який виконує типові завдання веб-програми. Цей код включає обслуговування ресурсів, маршрутизацію, перенаправлення HTTPS та обробку винятків. Ви також можете помітити виклик методу UseHsts()

Що таке HSTS, навіщо потрібно викликати цей метод і як налаштувати параметри HSTS в #ASPNET Core? Дізнайтеся в сьогоднішній статті.

👉🏻 Канал | 💬 Чат | 📕 Каталог
⚡️ Microsoft використовує ресурси Oracle, щоб допомогти OpenAI

Корпорація Майкрософт звертається за допомогою до #Oracle, щоб допомогти OpenAI розширити свої обчислювальні потужності.

Компанія орендує потужності штучного інтелекту у Oracle Cloud Infrastructure (OCI). #Microsoft володіє майже половиною OpenAI і бере активну участь у розвитку компанії.

Під час останнього квартального звіту Oracle було заявлено, що компанія незабаром побудує дата-центр, близько половини якого буде використовуватися Microsoft. Передбачається, що в ньому буде використовуватися безліч прискорювачів NVIDIA, призначених в першу чергу для навчання моделей ШІ.

👉🏻 Канал | 💬 Чат | 📕 Каталог
Forwarded from Forbes Ukraine
Nvidia обігнала Microsoft і Apple і стала найдорожчою компанією у світі, пише Reuters. Акції компанії зросли на 3,5% до $135,58. Ринкова капіталізація збільшилась до $3,335 трлн.

За останніми даними, ринкова вартість Microsoft становить $3,317 трлн, акції компанії впали на 0,45%. Акції Apple впали більш ніж на 1%, внаслідок чого їхня вартість склала $3,286 трлн.
Forwarded from Natali
Друзі, розпочинаємо знайомити вас зі спікерами та доповідями конференції .NET fwdays’24 🙌

🤩 Станіслав Лебеденко – експерт в області хмарних рішень та Microsoft Azure MVP, співорганізатор одеської Microsoft .NET user group.
Станіслав – сертифікований Azure Architect Expert та активний учасник українського .NET/Azure ком'юніті.

🛠 .NET 8 приніс багато покращень для розробників та зрілість serverless екосистеми Azure. У доповіді "Створення сучасних додатків за допомогою .NET 8 та serverless екосистеми Azure", ми розглянемо ці зміни та подивимось, як ви можете впровадити їх у своїх проєктах.
Ще однією причиною для доповіді стало переосмислення serverless з боку DevOps та вихід нового проєкту Microsoft Radius. Зараз ідеальний час, щоб поглянути на інструменти продуктивності розробників та serverless застосунки з погляду Microsoft.

Приєднуйтеся, щоб дізнатися, як використовувати найновіші інструменти розробника та як створювати надійні хмарні програми без додаткової складності 😉
Forwarded from Forbes Ukraine
Хакерська група ShinyHunters отримала доступ до даних 560 млн користувачів різних компаній. Вони зберігали цю інформацію у хмарній компанії Snowflake.

Як вдалося вкрасти дані? Хакер із групи ShinyHunters розповів, що їм вдалося виконати злам деяких акаунтів Snowflake за допомогою інформації, яку вони знайшли на компʼютері співробітника EPAM в Україні.

EPAM Systems – публічна компанія розробки ПЗ, одна з їх послуг – допомога клієнтам використовувати й управляти їхніми акаунтами Snowflake. EPAM стверджує, що 300 її співробітників мають досвід користування інструментами і послугами Snowflake.

👉Більше з матеріалу Wired читайте на Forbes

📩Підписатися на Forbes Ukraine
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Forbes Ukraine
Співзасновник OpenAI Ілля Суцкевер запускає конкуруючий стартап у галузі ШІ. Розробка безпечного суперінтелекту – єдина мета компанії Safe Superintelligence Inc.

Проєкт не буде обтяжений вимогами інвесторів щодо доходів. Окрім Суцкевера співзасновники стартапу – колишній співробітник OpenAI Деніел Леві та інвестор і підприємцем в галузі ШІ Деніел Гросс.
⚡️ Проектування, розгортання та масштабування в SignalR

У цій публікації автор розповість вам про міркування щодо проектування, розгортання та масштабування в SignalR. Все з робочою демонстрацією.

👉🏻 Канал | 💬 Чат | 📕 Каталог

💸 Підтримати проєкт
Бібліотека X.Bluesky для .NET розробників, яка дозволяє публікувати пости в соціальній мережі Bluesky, тепер включена в перелік Community Showcase офіційної документації проекту.

Вихідний код бібліотеки доступний на GitHub, а сама бібліотека опублікована у NuGet.

Про це на своєму каналі повідомив автор бібліотеки та засновник проєкту //devdigest Андрій Губський.
Forwarded from DOU #tech
Шановні розробники, мусимо зібрати ще 500 анкет для якісної аналітики! 😯

Вже зовсім скоро будемо закривати дослідження, а отже це буквально ваш останній шанс поділитись вашим досвідом щодо роботи.

Будь ласка, приєднуйтесь та діліться анкетою з колегами, в робочих чатах тощо. Це важливо для всієї спільноти 👉 https://dou.ua/goto/Igo0
devdigest // ua pinned «Бібліотека X.Bluesky для .NET розробників, яка дозволяє публікувати пости в соціальній мережі Bluesky, тепер включена в перелік Community Showcase офіційної документації проекту. Вихідний код бібліотеки доступний на GitHub, а сама бібліотека опублікована…»
⚡️ Центри обробки даних Azure Modern Cloud AI

Щорічні виступи Марка Руссіновича про інфраструктуру #Azure на Build завжди захоплюючі, оскільки він досліджує минуле, сьогодення та майбутнє апаратного забезпечення, що лежить в основі хмари. Цьогорічна доповідь не стала винятком – Марк у своєму виступі приділив багато уваги темі штучного інтелекту.

👉🏻 Канал | 💬 Чат | 📕 Каталог

💸 Підтримати проєкт
⚡️ З нуля до .NET MAUI

#Microsoft описує #NET #MAUI як «еволюцію» #Xamarin.Forms в тому сенсі, що він додає підтримку створення настільних додатків до традиційних мобільних платформ: iOS і Android.

Це означає, що розробники, які використовують .NET MAUI, можуть створювати бізнес-додатки, які працюють на платформах Windows, Android, Mac та iPhone.

👉🏻 Канал | 💬 Чат | 📕 Каталог

💸 Підтримати проєкт
2024/06/24 09:30:44
Back to Top
HTML Embed Code: