Telegram Group Search
هنگامی که #شغل جدیدی را آغاز می کنید و وارد مجموعه جدیدی می شوید، یکی از مهم ترین #چالش ها برقراری رابطه با همکاران جدید تان است و مهم ترین #رابطه ای که باید به خوبی از عهده آن برآیید، رابطه با #مدیر جدید است. پرسش اصلی این است: چگونه می توان از همان ابتدای امر، اعتماد او را جلب کرد؟ چگونه می توان #بازخورد خوبی از او دریافت کرد و در کار جدید موفق شد؟
پروفسور توماس چامورو پرموزیک، استاد #دانشگاه کلمبیا و کالج لندن است. او معتقد است برای دستیابی به #موفقیت شغلی باید بتوانید مدیر خود را #مدیریت کنید و رابطه بسیار خوبی با او برقرار کنید. به عقیده او، مطرح کردن هفت پرسشی که در این #مقاله پیشنهاد شده است، نقطه شروع بسیار خوبی است برای #مدیریت کردن یک #مدیر.
در وبلاگ آیدی پی بخوانید:
👇
https://blog.idpay.ir/posts/363
همیشه کاری وجود دارد که تیم پشتیبانی شما می تواند برای بهبود تجربه مشتریان شما انجام دهد و درست مانند ورزشکاران حرفه ای که هر روز تمرین می کنند، نمایندگان پشتیبانی باید هر روز با محصولات شرکت کار کنند و هر آنچه می توانند در مورد کسب و کار شما و مشتریان آن بیاموزند. حتی باتجربه ترین نیرو ها نیز باید به طور معمول مهارت های خود را تمرین کنند تا اطلاعات خود را به روز نگه دارند و برای انجام هر نوع تعاملی آماده باشند.
مطالعه کامل مطلب در وبلاگ آیدی پی
👇

https://blog.idpay.ir/posts/364
مفهوم #قیف_فروش، امروزه به عنوان یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین مفاهیم در حوزه #بازاریابی_دیجیتال به حساب می آید. اهمیت این مفهوم به حدی است که کارشناسان معتقدند به کمک آن می توان در زمان کوتاهی یک #کسب_و_کار ناشناخته و تازه کار را به یک ماشین پولسازی تبدیل کرد و به #موفقیت و سود بسیاری دست یافت. بنابر این اگر می خواهید کسب و کار خودتان را در مدت زمانی بسیار کوتاه از فرش به عرش برسانید، باید درباره ی مفهوم قیف فروش بیشتر بدانید و با کارکردها و فواید آن آشنا شوید. این مقاله، مفهوم قیف فروش را به طور کامل و به صورت گام به گام تشریح می کند و با ارائه مثال های عینی، کمک می کند که نسبت به این مفهوم، درکی عمیق پیدا کنید.
برای مطالعه کامل این مطلب به لینک زیر مراجعه کنید:👇

https://blog.idpay.ir/posts/366
در دنیای امروز همه مشاغل سرشار از پیچیدگی ها و پر از تلاطم هستند. این پیچیدگی که در همه جنبه های زندگی شخصی و کاری با آن روبرو هستیم ما را مجبور می کند در طول دوران کاری خود نقش های مختلفی را به عهده بگیریم که گاهی هیچ شباهتی به هم ندارند و حتی متضاد به نظر می رسند. در نتیجه، موفقیت در هر کدام از آنها نیازمند مهارت ها و تجربه های متفاوتی است و شرط دست یابی به این مهارت ها آن است که دائما خود را در همه جنبه ها و در ابعاد مختلف توسعه دهیم و خود را به مهارت هایی نظیر یادگیری، یادگیری زدایی و یادگیری مجدد مجهز کنیم. این مهارت ها نه تنها ما را در برابر چالش های پیش رو آماده می کنند، بلکه باعث می شوند از فرصت هایی که در مسیر شغلی خود با آنها روبرو خواهیم شد نیز به نحوی مطلوب تری بهره برداری کنیم. افرادی که به مهارت های یادگیری مجهز هستند برای سازمان های امروزی منابع بسیار ارزشمندی به شمار می آیند و این به معنی آن است که سرمایه گذاری بر روی یادگیری و مهارت های مرتبط با آن منافع بلند مدتی برای ما به همراه خواهد داشت.
ادامه مطلب در وبلاگ آیدی پی
👇

https://blog.idpay.ir/posts/371
شانزدهم آذر یه روز خاطره انگیز برای خیلی از ماهاست، یا قدیما #دانشجو بودیم و این روز ما رو میبره به روزهای خوب و پرهیجان دانشجویی، یا الان دانشجوییم و با اینکه مدتی میشه بخاطر کرونا نتونستیم حضوری بریم دانشگاه، امروز میتونه یه فرصت خوب باشه برای رفتن به #دانشگاه و سر زدن به دوستامون!
#آیدی_پی #روز_دانشجو رو بهتون تبریک میگه و بهترین آرزوها رو توی مسیر #تحصیلی و #شغلی براتون داره ❤️🌹😊
.
#روز_دانشجو_مبارک
یلداتون مبارک
دلتون شاد
تنتون سلامت
😍😊
به عقیده بسیاری از رهبران #کسب_و_کار و #مدیران با تجربه، #خلاقیت و #نوآوری ارتباط تنگاتنگی با ایجاد #مزیت_رقابتی دارد. تحقیقات نشان می دهد شرکت هایی که حمایت از خلاقیت و نوآوری را به عنوان یکی از ارزش های محوری در #فرهنگ_سازمانی خود تعریف کرده اند، سه برابر شرکت هایی که اهمیتی برای آن قائل نیستند، سودآورند. بر این اساس مدیرانی که قصد دارند خلاقیت را در سازمان خود ترویج کنند می بایست از سه خطای فکری رایج که در این مقاله به آن اشاره شد بپرهیزند. لازمه این کار آن است که شرکت ها از مشارکت همگانی #کارکنان حمایت کنند و برای آن سیاست ها و دستورالعمل های روشنی تعریف کنند؛ با استفاده از سبک های رهبری مشارکتی فرصت اظهار نظر را برای همه کارکنان به طور مساوی فراهم کنند؛ برای سازمان ساختارهایی حمایتی تعیین کنند.
👇

https://blog.idpay.ir/posts/373
برای رشد در سال ۲۰۲۲، سازمان شما باید تمام تلاش خود را بر ایجاد یک تجربه لذت بخش و مشتری محور متمرکز کند. این تجربه باید در تمام نقاط تماس و کانال های بازاریابی یکپارچه باشد. این امر با هدفی واضح و
مشخص قدرتمندتر نیز خواهد شد.
برای مطالعه کامل این مقاله به وبلاگ آیدی پی مراجعه کنید
👇

https://blog.idpay.ir/posts/375
اگر نگران هستید که مبادا کارمندان شما سازمان را ترک کنند و اگر گمان می کنید آنها نیم نگاهی به فرصت های کاری دیگری دارند بهتر است با آنها گفتگو کنید. بهترین کار برای رفع این نگرانی و اطمینان از ماندگاری کارکنان گفتگو در مورد وظایف دقیق آنها و مسیر شغلی شان است.
در این مطلب پنج سوال مهمی که در گفتگوها باید مطرح شود مرور می‌کنیم.

هنگامی که مدیران این پنج سوال مهم را از کارکنان خود می پرسند و اهمیت این سوالات را در عملکرد و رفتار روزمره خود به کارکنان نشان می دهند، کارکنان احساس می کنند که تلاش های شان دیده می شود و وجودشان برای شرکت ارزشمند است. و هنگامی که مدیران به کارکنان خود کمک می کنند تا احساس کنند عضو مفیدی برای سازمان هستند، کارکنان نیز همواره نماینده خوبی برای شرکت خواهند بود و همواره در جهت ارتقا جایگاه شرکت در ذهن دیگران خواهند کوشید، حتی اگر در فکر ترک سازمان خود باشند.
مشاهده کامل مطلب در وبلاگ آیدی پی:

https://blog.idpay.ir/posts/386
الزام الصاق درگاه پرداخت اینترنتی به پرونده مالیاتی

با توجه به الزام جدید شاپرک درباره تکمیل پرونده مالیاتی، به منظور جلوگیری از «غیرفعال شدن درگاه پرداخت توسط شاپرک»، در صورتی که تابحال نسبت به تکمیل پرونده مالیاتی خود اقدام نکرده‌اید، در اسرع وقت به سامانه مالیاتی به آدرس https://my.tax.gov.ir مراجعه و نسبت به الصاق پایانه‌های خود اقدام نمایید.

اموزش از طریق لینک زیر 👇
https://blog.idpay.ir/helps/388
مهلت الصاق درگاه‌های پرداخت به پرونده مالیاتی تمدید شد.
آموزش از طریق لینک‌ زیر:
👇
https://blog.idpay.ir/helps/388
قرعه کشی آیفون 13📱
کاربرگرامی تنها با فالو کردن اینستاگرام آیدی پی، در قرعه کشی آیفون ١٣ شرکت کنید.

تاریخ قرعه کشی: ٢٣ اسفند

https://www.instagram.com/idpay_ir/
شهادت مظلومانه امام علی (ع) بر آزادمردان عالم تسلیت باد🏴

@idpay
عید سعید فطر مبارک باد
لینک شرکت در نظرسنجی:

https://survey.porsline.ir/s/kpx1dPMb
با یه قرعه کشی گرم و مهیج، به استقبال تابستونِ گرم میریم.🌞
قراره یه قرعه کشی اپل واچ داشته باشیم.
حالا شرایطش چیه؟ کافیه تو این بازه زمانی کیف پول آیدی پی رو شارژ کنی تا علاوه بر خدمات متنوع پرداخت مثل خدمات خودرو، پرداخت قبض،خرید شارژ، کارت به کارت و... تو قرعه کشی "اپل واچ" هم شرکت داده بشی. در واقع با یه تیر دو نشون میزنی.🎯
اگه هنوز اپلیکیشن آیدی پی رو دانلود نکردی،همین الان وارد لینک زیر شو. این فرصت رو به دوستانتون اطلاع بدین تا اونا هم شانس خودشون رو امتحان کنن.
📢یادت باشه شارژ بیشتر=شانس بیشتر📢
IDPay
Photo
احتراما، به اطلاع می‌رساند شرکت وب کاران ایمن با برند تجاری آیدی‌پی با تکیه برالطاف الهی و سرمایه‌های ارزشمند منابع انسانی و با بهره‌مندی از استعدادها، تجارب و تخصص مدیران و پرسنل خویش در ۱۵ سال گذشته همواره سعی در ارایه خدمات به روز مالی و بانکی به کاربران محترم را داشته است.

✅️ از ابتدای شروع فعالیت تا به امروز تحت نظارت شاپرک بانک مرکزی و تابع تمام قوانینی بودیم که از سمت مراجع ذی صلاح ابلاغ می‌شده و در این راستا با جدیت مقابل هرگونه تخلف یا خدمات غیرمجاز ایستادگی کردیم و پس از این هم مطابق قوانین عمل خواهیم کرد.

با توجه به اینکه آیدی‌پی مانند هر کسب و کار خصوصی دیگر برای بقای خویش نیازمند جلب رضایت مشتریان و حفظ آن‌ها هست، لذا با پوزش مجدد بابت مشکلات بوجود آمده و با تشکر از شکیبایی و سعه صدر کاربران عزیز، به اطلاع می‌رساند علیرغم تمام شایعات و اکاذیبی که با هدف های مشخص از طرف تیم های رقیب منتشر میشود، تمامی مبالغ در حساب پرداخت‌یاری شاپرک بانک مرکزی محفوظ است و بلافاصله بعد از رفع مشکل تقدیم پذیرندگان خواهد شد.
تیم آیدی‌پی تعهد خواهد داد که دیگر مشکلاتی از این قبیل تحت هیچ شرایطی رخ ندهد و با ارائه خدماتی شایسته تر به کاربران خود، اختلالات رخ داده را جبران کند.
لازم به ذکر است این مجموعه در راستای حفظ اعتبار پانزده ساله خود، به موجب ماده 698 بخش تعزیرات ((قانون مجازات اسلامی؛ هركس به قصد اضرار به غير يا تشويش اذهان عمومي يا مقامات رسمي به وسيله نامه يا شكواييه يا مراسلات يا عرايض يا گزارش يا توزيع هر گونه اوراق چاپي يا خطي با امضا يا بدون امضا اكاذيبي اظهار کند يا با همان مقاصد اعمالي را بر خلاف حقيقت راساً يا به عنوان نقل قول به شخص حقيقي يا حقوقي يا مقامات رسمي تصريحاً يا تلويحاً نسبت دهد، اعم از اينكه از طريق مزبور به نحوي از انحا ضرر مادي يا معنوي به غير وارد شود یا خیر، علاوه بر اعاده حيثيت در صورت امكان، بايد به حبس از دو ماه تا دو سال يا شلاق تا 74 ضربه محكوم شود.»در این ماده، قانونگذار «اظهار كردن» را به عنوان رفتار مرتکب شرط وقوع جرم دانسته است..))
از طرف بخش حقوقی و بازرسی آیدی‌پی با افراد خاطی برخورد قانونی انجام خواهد داد و به هیچ وجه از موضع خود عقب نشینی نخواهد کرد.
و در پایان مجدداٌ از صبوری و همراهی تک تک شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم.🙏🏻🌹
2024/06/20 06:11:09
Back to Top
HTML Embed Code: