Telegram Group Search
​​Результати QS World University Rankings 2025: Каразінський — серед найкращих світових університетів! 🤩

4 червня 2024 року було оприлюднено результати міжнародного академічного рейтингу QS World University Rankings 2025, складеного британською консалтинговою компанією Quacquarelli Symonds. Цьогоріч оцінювалися 5663 університети з різних країн світу, а увійшли до рейтингу — 1504 заклади вищої освіти. Для порівняння, минулого року оцінювалися 2963 університети, а увійшли до рейтингу — 1503.

За результатами рейтингу Каразінський університет посів позицію 741–750 у глобальному масштабі та зберіг друге місце серед українських ЗВО. Крім того, університет утримує першість серед українських університетів за співвідношенням викладачів та студентів. А за індикатором «сталий розвиток» позиція Каразінського підвищилася з 9-го місця серед українських університетів торік до 3 місця в поточному році.

Поряд із Шанхайським академічним рейтингом університетів світу та Times Higher Education World University Rankings, QS World University Rankings є одним із найбільш впливових та актуальних університетських рейтингів. Рівень досягнень університетів оцінюється на основі результатів комбінації статистичного аналізу діяльності навчальних закладів, аудійованих даних (зокрема інформації за індексом цитування з бази даних Scopus), а також даних глобального експертного опитування представників міжнародної академічної спільноти та роботодавців.

Більш детально ознайомитися з результатами рейтингу можна на сторінці QS rankings 🌐
Каразінський започаткував програми подвійних дипломів з Державним університетом Молдови 🇲🇩

👉 У межах робочого візиту делегації Каразінського університету до Кишинева затверджено програми подвійних дипломів з Державним університетом Молдови: «Бізнес-адміністрування», «Маркетинг», «Міжнародне право», «Освітні науки (Педагогіка)», «Публічні фінанси» та «Комп’ютерні науки». Навчання за програмами розпочнеться з 2024/2025 навчального року.

Ректор Державного університету Молдови Ігор Шаров передав подарунок для Почесного доктора Каразінського університету Сергія Жадана — його видання, перекладені румунською мовою.

Крім того, керівництво університету зустрілося з колегами з USAID Moldova, Moldova Future Technologies Activity та Western NIC Interprise Fund за участі представників Посольства України в Республіці Молдова 🙌
😍 Топовий спікер, зацікавлені й амбіційні слухачі, дружня атмосфера та плідна дискусія!

Це був вебінар «Особливості взаємодії вчителя / викладача та здобувачів освіти у цифрову епоху: як підтримувати зацікавленість та натхнення».

👉 Учитель української мови та літератури, переможець Global Teacher Prize Ukraine 2021 та один із 10 кращих педагогів світу за версією Global Teacher Prize 2023 Артур Пройдаков поспілкувався зі студентами та викладачами Каразінського про найефективніші методи взаємодії з учнями та студентами в умовах дистанційного навчання.

Серед основних вимог сучасності до викладання він виділив:

✔️ зміну сприйняття особистості вчителя,
✔️ оновлені контексти діяльності,
✔️ важливість самоосвіти та самовдосконалення,
✔️ формування бренду вчителя,
✔️ практичну складову освіти тощо.

Пан Артур наголосив на тому, що сила — в спільноті, в спільній реалізації різних проєктів і досяганні поставлених цілей разом.

Запис вебінару 🔗
🤩 Онлайн-зустріч з Лілією Гриневич «Виклики війни в освіті України та відповіді на них у сучасному контексті»: університет запрошує

12 червня в онлайн-форматі відбудеться зустріч з Лілією Гриневич — ініціаторкою і лідеркою впровадження зовнішнього незалежного оцінювання, автономії університетів і реформи «Нова українська школа», міністром освіти і науки України (2016–2019 роки).

Протягом зустрічі обговоримо такі питання:
- розвиток і проблеми української освіти під час війни;
- інновації в сучасній освіті;
- зміни, що чекають на галузь освіти;
- шляхи подолання актуальних викликів.

Початок: о 14:00.
Місце проведення: ZOOM.

🌐 Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

Чекаємо на вас — проведемо час за обговоренням актуальних питань, що безпосередньо стосуються нас! 💛
​​ 24–25 червня 2024 року ГО «Фонд Маша» пропонує взяти участь у безоплатному тренінгу з психологічної стійкості «Провідники змін»

👉 «Провідники змін»: базовий тренінг з психологічної стійкості буде корисним для представників відповідних професій (викладачі, вчителі, лікарі, соціальні працівники, волонтери та інші), які зазнають інтенсивного стресу через постійну роботу з великою кількістю людей. Тренінг проводитиметься для співробітників Каразінського університету.

Навички, отримані під час тренінгу, допоможуть фахівцям краще впоратися зі стресом та навантаженням, а також допоможуть їм надавати емоційну підтримку своїм підопічним. На тренінгу учасники ознайомляться з ефективними техніками, які допоможуть швидше повернутися до стану спокою. Під час тренінгу будуть розглянуті теми, повʼязані з тривалим стресом, психологічними реакціями на травматичні події, а також буде надано техніки самодопомоги, розглянуто ресурсні активності для подолання кризових ситуацій та обговорено, як жити повноцінним життям в умовах довготривалого стресу.

ГО «Фонд Маша» має команду професійних тренерів-психологів, які мають значний досвід у проведенні подібних тренінгів у різних регіонах України.

📍 Формат проведення: офлайн (місце проведення тренінгу буде повідомлено після реєстрації).

Тривалість тренінгу: 2 години.

Зареєструватися можна за посиланням 🔗
🎉 21 червня в Каразінському відбудеться урочистий випуск магістрів університету в змішаному форматі

Для участі в будь-якому форматі обов’язкова реєстрація: офлайн для отримання мантії та листа-запрошення з вказаним місцем проведення церемонії або онлайн для отримання на пошту посилання на трансляцію.

Початок заходу: о 12:00.
Реєстрація доступна за посиланням🔗

Традиційно заплановано нагородження найкращих випускників, які протягом навчання продемонстрували вагомі досягнення у науковій діяльності та брали активну участь у громадському житті університету.

Також Каразінський готує невеличкий музичний сюрприз 🎶
Трансляція Спільного засідання Студради університету та Профспілки студентів щодо нарахування додаткових балів❤️
​​🏆 Британська рейтингова агенція Times Higher Education оприлюднила результати щорічного рейтингу університетів THE Impact Rankings 2024. Цього року в оцінюванні взяли участь 2 152 університети зі 125 країн світу.

Попри зростання кількості інституцій-учасників рейтингу, Каразінський університет зберіг свої позиції та посів позицію 1001–1500 у світовому масштабі 🎉

За окремими цілями університет займає такі позиції:

✔️ Ціль 14. Збереження та стале використання океанів, морів і морських ресурсів в інтересах сталого розвитку — 401–600.
✔️ Ціль 15. Захист та відновлення екосистем суші — 401–600.
✔️ Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку — 301–400.

THE Impact Rankings оцінює діяльність закладів вищої освіти в напрямі досягнення Цілей сталого розвитку ООН, ухвалених на період до 2030 року. Серед критеріїв оцінювання: наукові дослідження в галузі сталого розвитку, соціально орієнтовані програми, вплив університету на суспільство, управління ресурсами, партнерство тощо.
📌 Змістовні зустрічі в Каразінському університеті!

Сьогодні відбулася зустріч представників університету з Лілією Гриневич — ініціаторкою і лідеркою впровадження зовнішнього незалежного оцінювання, автономії університетів і реформи «Нова українська школа», міністром освіти і науки України (2016–2019 роки).

У межах виступу пані Лілія зосередила увагу на наслідках війни для системи освіти України, змінах в емоційному та інтелектуальному стані дітей, які призводять до навчальних розривів, та підходах для подолання цих навчальних втрат. Вона зробила акцент на моральній меті освіти, окреслила сутність реформи НУШ і визначила основні трансформаційні компетентності, зокрема:
- створення нових цінностей;
- подолання напруги та дилем;
- прийняття відповідальності.


Підсумком зустрічі став обмін думками та плідне обговорення питань, пов'язаних з трансформаційними процесами в системі освіти в сучасному контексті.

Запис зустрічі можна переглянути за посиланням 🔗

Детальніше про подію читайте тут.
​​Усі ми сумуємо за насиченим студентським життям😰
От, якби була можливість взяти участь в офлайн-заході для айтівців…

Ця можливість є!

Kharkiv IT Cluster і Production Ready за участі команди стартапу Paw Merge запрошують студентів, світчерів і досвідчених айтівців до участі в офлайн-хакатоні Code Sprint!

Code Sprint — це різновид хакатону, однак його зусилля зосереджуються навколо проєкту з відкритим кодом і його вдосконалення.

📆Коли? — 29-30 червня 2024 року з 9:00 до 18:00
📍Де? — Харків, офлайн. Місце проведення повідомимо зареєстрованим учасникам.

Протягом двох днів команди учасників (до 5 осіб) будуть мати завдання, виконання якого передбачає вдосконалення платформи Paw Merge, пошук нових рішень і, звісно ж, програмування.🤩

🧑‍💻Як узяти участь в Code Sprint?
👉Зареєструватися за посиланням до 24 червня (включно).
👉Підтвердити участь після отримання листа від організаторів.
👉Мати гарний настрій і ноутбук у дні заходу😉

😎Участь безоплатна за попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена.

Більше подробиць, зокрема вимоги до учасників і попередній перелік завдань, читай за посиланням!

Не втрачай шанс зробити свій внесок у розвиток ІТ-галузі України!

Реєструйся до участі в Code Sprint зараз та відкривай для себе нові можливості!

#events_for_students

IT Student — будь в курсі IT-можливостей для тебе!
Старт проєкту «Декани про кар’єру»: запрошуємо до перегляду 🤩🎯

«Декани про кар’єру» — новий проєкт, у якому ми проводимо короткі інтерв'ю з директорами інститутів та деканами факультетів!

На вас вже чекають перші ютуб-випуски, у яких ми говоримо про:

◦ кар’єрний шлях деканів і директорів, рушійну силу в його контексті;
◦ важливі soft і hard skills, які допомагають досягти успіху в професійній сфері;
◦ можливості для студентів і випускників Каразінського на ринку праці;
◦ найкращі кейси працевлаштування каразінців.

Переходьте на наш ютуб-канал і дивіться перші два випуски нового проєкту! 🔗

Підіймайтеся по кар'єрних сходинках разом з Каразінським університетом 🙌
Досліджуємо нашу історію разом! 🇺🇦

До Дня Конституції України центральна наукова бібліотека Каразінського університету та Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» запрошують на онлайн-лекцію «Пилип Орлик і перша українська Конституція», яка відбудеться 25 червня 2024 року.

🔈 Спікер: Наталія Дробязко, історик Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».
Початок заходу: о 14:00.

Реєстрація для участі в лекції доступна за посиланням 🔗

Чекаємо на вас!
Вступники на магістратуру 📢

👉 З 17 до 21 червня буде проходити додатковий період реєстрації для осіб, які не зареєструвалися в основний період реєстрації для участі у ЄВІ та ЄФВВ.

Реєстрація здійснюється приймальними комісіями закладів вищої освіти. Ви можете зареєструватися як офлайн, так і дистанційно.

У випадку дистанційної реєстрації вступнику потрібно:

1. Сформувати комплект сканованих копій або фотокопій реєстраційних документів.

2. Надіслати на електронну адресу приймальної комісії скановані копії або фотокопії реєстраційних документів.

3. Отримати скановану копію екзаменаційного листка.

Зверніть увагу: для складання вступних випробувань можна обрати лише населені пункти України.
Є МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ПРОФСПІЛКОВУ ВИПЛАТУ

Для надсилання документів або уточнень щодо профспілкової виплати пишіть на пошту [email protected] 📩

Перелік необхідних документів і причин наявний за посиланням.

📌Зверніть увагу, виплату можна отримати 1 раз на календарний рік.
#профспілка_інформує
🪖 Потребуєте довідки про здобуття вищої освіти у зв’язку з призовом громадян на військову службу?

Завдяки допрацюванню програмного забезпечення ЄДЕБО студенти Каразінського можуть оперативно отримати довідку про здобувача освіти за даними ЄДЕБО 📄

Для цього потрібно:

1. Звернутися до факультету / ННІ / відділу аспірантури і докторантури та супроводу PhD-програм

2. Написати заяву за зразком (зображений на картинці та доступний за посиланням)
2024/06/20 01:45:23
Back to Top
HTML Embed Code: