8-річний Михайлик робить ДНК, бо тато працював в “Епіцентрі” і не повернувся додому після вчорашнього бомбування гіпермаркету кацапськими нелюдями!

@bagnenkoDaily
Неминуче покращення

Перманентний шквал різних поганих новин створює багатьом людям відчуття катастрофи, неминучої поразки тощо. Щодня читати новини з фразою “ворог просунувся” вже схоже на якусь постійну повзучу окупацію, яку неможливо зупинити.

У мене немає для вас спеціальних хороших новин. Все дійсно дуже складно, в силу об’єктивних причин (допомога заходу і зростання сили орків), так і суб’єктивних (державне та військове управління). Але у мене є мій аналітичний висновок, що ситуація для нас неминуче покращуватиметься. Можливо не в найближчі тижні, але точно в найближчі місяці. Ось мої аргументи.

1.Зброя їде. Так, не вчасно, так не достатньо. Але вона їде, і її буде тільки більше. Повірте, якщо у вас було 0 снарядів, а стало 10 - це зростання в 10 разів. Хоча навряд чи це дозволить виграти війну - це серйозне покращення, і відповідно зростання кількості вбитих орків та спаленої техніки.

2.Мобілізація йде. Так, неправильно, так часто несправедливо. Але коли комбат немає ким закрити позиції, комбриг немає резервів, а техніка немає екіпажів - то єдиний наслідок цього “ворог просунувся”. Я не підтримував такий варіант мобілізації, і прогнозував всі проблеми, які вона спричинить для економіки. Та повірте, для фронту всеодно звідки і як візьмуться люди. Якщо вони не візьмуться ні звідки, то орки дойдуть не тільки до Києва. Вам це може хоч сто разів не подобатись - та така реальність.

Прихід свіжих сил дозволить ефективніше стримувати орків, і можливо навіть завдати їм локальних поразок. Орки наробили купу стратегічних та оперативних помилок, за які їх легко покарати, якщо є люди і зброя.

3.F16 полетять. Ні не завтра, навряд чи наступного тижня чи місяця. Але до осені це станеться. І це серйозно вплине на бойові дії. Ні ми не виграємо відразу війну, орки не втечуть. Але якщо нам вдасться зменшити застосування КАБів, хоча б на 50% - просування ворога буде зупинено. А рівень втрат стане рости ще більше.

Всі ми дуже і дуже втомились. Не тільки ЗСУ, хоча в першу чергу. Погані новини виснажують, розвірюють. Я не буду обіцяти вам кордони 91 року, але можу пообіцяти, що снаряди, солдати і f16 різко зменшать потік поганих новин.

Зрештою, у нас з вами дуже простий вибір: захищатись або Буча.
Життя людини - це те, що роблять з неї її думки.

© Марк Аврелій
@AncientPhilosophers
Прекрасна Херсонська Набережна і Дніпро.

Вид з висоти пташиного польоту!
@bagnenkoDaily
В 11 столітті Київ був найбільшою столицею в Європі, у 10 разів більшим за Париж та у 50 разів більшим за Лондон.

На фасадах Софії Київській зображені чотири королеви: Франції: Анна, Угорщини - Анастасія, Норвегії, а потім Данії - Єлизавета, Англії - Агата.

Всі вони доньки Ярослава Мудрого, великого князя Київської Русі. В цей час чоловіком польської принцеси був їхній брат Ізяслав, королевою сестра батька. Інший Володимир був чоловіком принцеси Німеччини. Мама їхня була принцесою Швеції Інгігердою, брати якої були королями Швеціі і Даніі.

Вся Європа без виключення мала родинні зв’язки з Київською Руссю - Україною! За 100 років до заснування села Москов.

Королева Англії Єлизавета - потомок нашоі королеви Агати.

А донька Агати Маргарита стала не лише королевою Шотландії, але й її святою! Бо за життя найбільше храмів Божих побудувала і добрих справ зробила.

Річард Хоробре серце і Марія Стюарт з Агатиним, королеви з Києва, корінням!

Анна Киівська, яка стала королевою Франціі,знала чотири мови. Євангеліє, на якому присягали чи не всі королі Франції, написане у Києві. Кров королеви Анни текла у 18-ті королів Франції (!).

Легендарний портрет чотирьох сестер Києва, які стали королевами Європи, врятував святу Софію від Московського мракобісся! В 30-х її за бажанням Сталіна, ідеала путіна, мали підірвати! Вже заклали вибухівку… 1000-літнє диво архітектури саме у Києві, викликало жабу у московських безбожників.

І раптом ультиматум від Франції:

- Якщо посмієте спаплюжити портрет нашої легендарної королеви Анни, зруйнувати витвір рук батька нашої королеви, наша країна розриває дипломатичні відносини! Одразу ж!

Так французи врятували нашу Софію!

Ще угорцям варто нагадати

нашу - їхню королеву Анастасію. Бо саме завдяки заступництву могутніх князів Києва угорський король Андруш, чоловік Анастасії, був врятований від смерті. Бо на той час Київська Русь була НАЙБІЛЬШОЮ державою Європи і найвпливовішою!

Тому так впевнено вела себе і не визнавала жодних ультиматумів королева вікінгів Єлизавета, рідна сестра згаданих королев. За своє життя вона була королевою Норвегії, а потім Данії, та ще доньку королевою зробила і врятувала принцесу Англії, сироту Гіту, від ненависного шлюбу… і послала найгрізнішого самодержця, який спробував їй погрожувати, а потім віддала ту англійську принцесу Гіту за

Київського короля Володимира Мономаха!

Так чого в нас більше: англійського, французського, нормандського, датського, шведського, польського, норвежського, угорського? Та де тут російське?

©️ Дмитрий Фоменко.
@obodrenieUkraine
Forwarded from Філософи античності (Володимир 🇺🇦 Багненко)
Якщо зло обміркувати заздалегідь, його удар болить не так сильно. Однак для дурнів і тих, хто вірить в долю, будь-яка подія є несподіваною. Для недосвідчених значна частина впливу зла — саме в його новизні. Це доводить той факт, що люди витримують страждання з більшою мужністю, коли звикаютьь до них, навіть якщо спершу вважали їх за труднощі.

Отже мудра людина привчає себе до майбутніх проблем і завдяки довгим роздумам сприймає їх легше — так само, як ті, хто страждає вже довгшо. Мудрий знає, що на нього чекає вссе. Хоч би що сталося, він каже: «Я знав».

Сенека. «Моральні листи до Луцилія», 76. 34-35
@AncientPhilosophers
Бачення нашої перемоги

Одне з правильних питань, яке задають підписники, - як ми бачимо свою перемогу. Вихід на кордони 1991 року? Лінія на 2022? Лінія, яка утвориться зараз. Ось моя відповідь.

Наша перемога складається з 3 складових:
1.Збереження держави
2.Безпека
3.Розмір

Найважливішою складовою перемоги є збереження нашої держави. Це масштабне історичне досягнення, яке не вдавалось цілим поколінням. Незалежно від того, як завершиться війна - збереження нашої держави буде нашою перемогою, і поразкою путіна.

Хтось може сказати, що ми існували як держава 30 років до війни. І так, і ні. Ми існували формально, але не існували реально. Формально - це коли є держава на карті, реально - це коли американець, європеєць, чи японець може назвати цю державу і сказати про неї кілька слів. Існування держави в західній свідомості, ще й як союзника - це утвердження на століття.

Чому так важливо зберегти державу? Ізраїль прагнув здобути державу тисячоліттями. Сьогодні в нього всього лише 20 тис кв км. Це в 30 разів менше України. Але сам факт існування їхньої держави є впливовим фактором геополітики. Фінляндія втратила значні території, але збереження їхньої держави допомогло їм стати країною з одним з найвищих рівнів життя в світі. Корея залишається поділеною вже понад 70 років, але Південна Корея, яка стала міцним азійським форпостом Заходу, глобальний гравець на рівні технологій.

Другою складовою перемоги є безпека. Навіть, якщо ми відіжмемо Кубань чи Белгород, поки орки будуть воювати - це не гарантує нам нашого існування. Досягнення безпеки можливо в кілька шляхів. Перший - це розбити ворога так, щоб він більше не міг продовжувати вести бойові дії і виношувати подібні плани. Це виглядає малоймовірним, в силу різних обставин, часто незалежних від нас. Друге - це власні військові потужності, які не дозволять ворогу думати про можливий напад. Це теж складний сценарій, оскільки як бачимо навіть потужні європейські держави виявились неспроможними утримувати потужні армії. Третє - це союз з іншими державами, який гарантує безпеку та захист. Це єдиний перспективний сценарій для нас. Так, шансів вступити в НАТО дуже мало, але Південна Корея не член НАТО і нічого. Міцні двосторонні союзи значно ефективніша історія для нас, чим навіть членство в НАТО.

Третьою складовою є наш розмір та історичні землі. Жодна держава сьогодні не має тих розмірів, які мала в різні періоди своєї історії. Територія постійно змінюється. Тому її не варто робити константою. Можливо після смерті путіна ми зможемо і більше взяти чим кордони 1991 року, а можливо і ні. Та поки буде наша держава - ми завжди зберігатимемо шанси розширяти свою територію.

Загалом моя відповідь на те, як виглядає наша перемога ось таке.

ПС Залишилось 60 тисяч гривень збору на підтримку волонтерів Добробату. Підтримуйте, багато роботи зараз в Харкові та інших містах.

🎯Ціль: 120 000.00 ₴

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/9PocWkFoKg

💳Номер картки банки
5375 4112 1758 3413

PayPal
[email protected]
Людина не повинна запитувати, що є сенсом її життя, але радше має погодитися, що це запитання до неї. По суті, кожну людину життя запитує, і вона може відповісти життю єдиним чином – відповідаючи за власне життя.

Віктор Франкл
@FamousPsychologists
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
2012 рік, ТЕТ.

Українофобна стрічка "Хохлушка Віка" в ефірі українського телеканалу ТЕТ.

Ось ще один приклад, як знищувалась культура України і насаджувались імперські наративи.
Подивіться.
Це жах.

@obodrenieUkraine
Поважати людину – значить бути зацікавленим у тому, щоб вона розвивалась своїм власним шляхом.

Еріх Фромм
@FamousPsychologists
росія - брат чи п’яна мачуха?

Дуже важлива розмова.
Імперська Юля Латиніна, російський історик і журналіст.
І українець Віталій Портніков.

Зійшлись 2 системи цінностей.
Ми не браття і ніколи ними не були. Дуже зрозуміло і глибоко. Раджу:

Не пошкодуйте часу.
Весь мій фейсбук гудить про цю розмову!

А може ви вже дивились?
https://www.youtube.com/live/Iq_MuTC3SCs?si=3Pq2ipOTmULZHxwR
— Ким ти хочеш стати, коли виростеш?
— Віталієм Портниковим😎

Оціючи аргументацію пані Юлії, згадала про деякі маніпуляційні техніки, які використовують пропагандисти під час дискусій.
Зокрема такі, як:
✔️Фальшифі дихотонії (коли спікер представляє так ситуацію, ніби існує лише два варіанти, один з яких явно гірший)

✔️Плетіння «соломʼяного опудала», яке викривляє аргументацію опонента для легшого її спростування

✔️ Повторення (предательство Наполеона )

✔️Перебільшення, перекручування, вибіркове представлення фактів

✔️Затоплення інформаційного простору, щоб загубити важливі факти у несуттєвих нюансах.

✔️Зміщення контексту.

✔️Глушіння дискусії

А цитата Володимира Жаботинського, яку Віталій прочитав в кінці, просто стала нокаутуючим аргументом.

Яка страшна і довга боротьба ведеться проти права українців триматись своєї національної ідентичності…

Анастасія Варару
@bagnenkoDaily
Forwarded from Закнижжя!
Чому варто відвідувати такі події, як Книжковий Арсенал?

Я тут перший день. І розумію, що неймовірно багато беру для себе. Спробую вмістити в кілька пунктів:

1. Нові знайомства.
Люди дуже відкриті. Нереально.
Всі, до кого я підходив — знаходили час і можливість поспілкуватись.

2. Нові книжки;
Саме під Арсенал часто видають книги.
На Арсеналі в 2019 вийшла моя книжка «Неідеальний тато» і ми поспішали встигнути до нього.

3. Акції.
А де акції — там і гарні знижки. Там і приємні ціни.

4. Можливість побачити і почути найкращі і найважливіші ідеї від найінтелектуальніших людей сьогодення;

На фото я з Євгенією Кужавською, авторкою детективів і каналу «Як казав Гарольд Блум»
А також Іваном Андрусяком, дитячим письменником. Славою Світовою, Максимом Нестелеєвим, автором каналу «Лабіринти постмодернізму», Ольга Погинайко з видавництва «Смолоскип» і випусковою редакторкою «Лабораторії».

А ви на Арсеналі? Діліться, що купували, кого бачили?

@bagnenkoText
З початком літа вас.
Мій текст на каналі херсонців в Києві.
Forwarded from Корисне для херсонців (Володимир 🇺🇦 Багненко)
Влітку Херсон біля річки перетворювався на мурашник.

І в Гідропарку. І на Арестанці. І на молодіжному пляжі.

І на Набережній. Особливо на Набережній. Можливо це суб'єктивно, але це моє особисте спостереження. Можливо тому, що тут зручний причал для всіх - і для ботів, і для лодок, і для яхт. А також прогулочна зона.

Яхти швартуються, забирають гостей і ідуть вздовж міста, боти сснують туди сюди, і на додачу до них річне таксі з гучними моторами створюють теплу симфонію річки.

Багато хто їде на дачі, багато хто в затон, на пікнік чи футбол, багато хто на пляж на лівому березі.

А ще на тому березі байдарочна станція, багато заток і єріків, де дуже приємно і затишно кататись і насолоджуватись флорою дніпровського гирла влітку.

А ще багато хто просто приїжджає і гуляє. Вдень і особливо ввечері. Вже не так жарко, сонце сіло, і ввечері тут ще більш затишно, бо ліхтарі створюють теплу атмосферу літнього південного щасливого міста.

Влітку Херсон біля річки перетворювався на мурашник.

А які у вас спогади про Херсон влітку? Напишіть в коментарях і давайте подаруємо одне одному хоч трохи теплих позитивних емоцій в цей непростий період.

Автор фото: Assertive Band
Автор тексту: Володимир Багненко
(@bgnnk)
#ФотоХерсона

Херсонці у Києві

Корисне для херсонців
2024/06/02 21:30:24
Back to Top
HTML Embed Code: