Telegram Group Search
​​ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ!!!

Нагадуємо, що на нашому сайті триває передзамовлення на дуже важливу книгу!

📘 «Українські палаци. Відновлення історії. Золота доба» Акім Галімов, Руслан Шаріпов

У цьому виданні автори передусім прагнули дати загальну картину того, яку неймовірну спадщину має Україна, і зацікавити нею. А також наголосити на необхідності відновлення знищеної історії України, зокрема її палаців. Ми сподіваємося, що ця книжка заохотить відвідувати історичні обʼєкти нашої держави, підштовхне до вивчення національних і локальних памʼяток, які можуть розташовуватися просто поруч із вашим домом. Усе це є вкрай важливим для розуміння нашої історії, а відтак — ясного бачення майбутнього.
​​📘 Декілька цитат з книги «Злочини проти жінок під час війни» Рафаеля Гругмана

«Східнонімецькі жінки порушили змову мовчання лише через багато десятиріч після завершення війни. І трапилося це 23 жовтня 2008 року, коли відбувся прем’єрний показ художньої кінострічки режисера Макса Ферберберка «Anonyma – Eine frau in Berlin» («Безіменна – одна берлінська жінка»). Фільм був знятий за автобіографічною книжкою журналістки Марти Хіллерс. Наприкінці Другої світової тридцятирічна авторка пережила групове зґвалтування. У своїй книжці, вперше опублікованій англійською 1954 року, а пізніше й німецькою – у Женеві 1959 року і більше не перевиданої за її життя, журналістка жодного разу (і причини цього цілком зрозумілі) не назвала власне ім’я, яке стало широко відомим лише після її смерті 2001 року.»

«…генерал Д. Ейзенхауер – на той час головнокомандувач сил Антигітлерівської коаліції в Європі – наказав провести через табір смерті всі американські військові частини, що перебували у безпосередній близькості від табору смерті, а заразом і всіх німців – мешканців довколишніх селищ і міст. Німці, побачивши газові камери, ховали очі і присягалися, що ніколи навіть не здогадувалися про такі злодіяння…»

«Ілюзії стосовно того, що росія є європейською країною, хай і недосконалою, але демократією, у квітні 2022 року розвіялися остаточно. І з кожним днем війни в Україні ставало все більш і більш очевидним, що росія – не Європа, а країна-агресорка, що перебуває в полоні нацистської пропаганди і буквально одержима ненавистю до інших народів.»
​​ФАСИЛІТАЦІЙНІ ЗАПИТАННЯ

Значна частина фасилітаторських навичок ґрунтується на здатності ставити хороші запитання. Ефективне розроблення процесу й хороші запитання сприяють участі, побудові спільного розуміння, підтримують інклюзивні рішення та культивують спільну відповідальність за цілі й результати процесу.

Поділіть ваші фасилітаційні запитання на три категорії – орієнтовані на тему, на результати і на процес, - й активно використовуйте їх, щоби скеровувати ваших учасників.

📘ЗАПИТАННЯ, ОРІЄНТОВАНІ НА ТЕМУ
Стосуються, безпосередньо того, заради чого зустрілись учасники, - теми й мети процесу.
📘ЗАПИТАННЯ, ОРІЄНТОВАНІ НА РЕЗУЛЬТАТ
Спонукають учасників оглянути й обміркувати результати, які вони створюють або вже створили.
📘ЗАПИТАННЯ, ОРІЄНТОВАНІ НА ПРОЦЕС
Спонукають учасників оглянути й обміркувати спосіб, у який вони працюють разом під час процесом.

📖Ще більше порад, які допоможуть вам покращити мислення, спілкування та співпрацю знайдете в книзі «Візуальна колаборація. Набір ефективних інструментів для поліпшення зборів, проєктів і процесів».

📖Замовити можна на нашому сайті.
👉https://bit.ly/48jiIcV
​​📘«Правила будинку сидру» - Джон Ірвінг

Захоплива, багатопланова, інтимна та трагічна книга, написана з гумором та іронією. Книга, яка підіймає складні й важливі соціально-етичні проблеми, але написана легко і відверто.

Дія роману розгортається у напівзабутому притулку для дітей-сиріт на узбережжі штату Мен, а його головна тема — усталені правила, писані або ні: чи варто справжній людині грати за ними, чи треба негайно їх відкинути й створити нові, власні, більш гуманні. Але перелік тем, що їх досліджує автор, набагато ширший — це війна і зрада, питання існування душі й насильства над жінкою, інцест і смерть, право на вчинок і власна доля. Автор уникає моралізаторства, а його герої — сирота Гомер Криниця та очільник притулку Свята Хмара Вілбур Модрина, неодмінно стануть для вас близькими. Ця книга справляє незабутнє враження завдяки тонкому поєднанню правдивого зображення драматичних подій і тонкої іронії.

Роман сподобається всім хто любить незаїжджені сюжети, погляд на зрозумілі проблеми під іншим кутом, відсутність моралізаторства, реалізм, гумор та іронію.
​​НОВИНКИ над якими ми зараз активно працюємо і які вже скоро будуть доступні до передзамовлення 💙

ХУДОЖНЯ ЛІТЕРАТУРА
📖 «Ключ соль» Галина Матвєєва
📖 «Як я став дурнем» Мартен Паж
📖 «Клоун Шалімар» Салман Рушді
📖 «Кохана» Тоні Моррісон
📖 «Останній політ» Джулі Кларк
📖 «Епоха невинності» Едіт Вортон

СЕРІЯ YOUNG ADULT
📖 «Книжкові хроніки Анімант Крамб» Лінь Ріна

НЕХУДОЖНЯ ЛІТЕРАТУРА
📖 «Український Мультифронтир. Нова схема історії України» уклад. Сергій Громенко
📖 «Вступ до дизайну ігрових систем» Дакс Ґазавей
📖 Тканина цивілізації: як текстить створив світ. Вірджинія Пострел.
​​5 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО Б.Р. МАЄРС – авторку книги «Моторошне сяйво»

1. Членкиня Федерації письменників Нової Шотландії, живе в Галіфаксі з чоловіком і двома дітьми.
2. Працює медсестрою, має відповідну освіту.
3. Дуже любить читати, в підлітковому віці найбільше читала Лоїс Дункан, Рея Бредбері та Стівена Кінга.
4. Народилася в Шарлоттауні, на острові Принца Едварда, на батьківщині Енн із Зелених дахів.
5. Її улюблена їжа — бутерброд з яєчним салатом, зроблений кимось іншим.
​​ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ!!!

📘«Клоун Шалімар» Салман Рушді

Як і більшість романів Салмана Рушді, ця книжка — історія кохання, знайденого і втраченого, надзвичайно красивого, трагічного і смертельно небезпечного. Магічна проза чудового майстра із чарівною легкістю переміщує читача у часі і просторі, від чого, наче на американських гірках, захоплює дух. Водночас це історія про жорстоку ненависть, яку живлять розколи між культурами, країнами, релігіями і навіть окремими сім’ями, про коріння ісламського тероризму і про те, як влада й політика знищують кордони між добром і злом. «Клоун Шалімар» — потужна, наповнена неповторними характерами, надзвичайно яскрава книга, яку просто неможливо читати зі спокійним серцем.

📘Замовити зі знижкою можна на нашому сайті.
​​«Кохана» Тоні Моррісон

В основу роману, нині визнаного класичним, покладено реальні події, що відбувалися у штаті Огайо у другій половині 19 століття: це історія чорношкірої рабині, яка вбила свою доньку, щоб врятувати її від рабства.

Роман був удостоєний Пулітцерівської премії (1988), а згодом став головною підставою для присудження письменниці Нобелівської премії з літератури (1993).

В екранізації роману, знятої Джонатаном Демме і номінованною на Оскар в 1998 році, роль головної героїні з блиском виконала суперзірка американського телебачення Опра Уїнфрі. «Кохана» включена до складеного журналом «Таймс» списку 100 кращих романів англійською мовою, випущених з 1923 по 2005 роки.
​​#книжка_тижня

📖«Стефанія. Листи додому з чужих берегів» Віра Валлє

Ця книжка занурить читача в роздуми про відчайдушне протистояння добра і зла, надії і зневіри, життя і смерті під час війни. Про цілющу силу любові, яка здатна визволити нас із полону страждань. Про сенс, який неодмінно присутній у житті кожного навіть тоді, коли здається, що його втрачено назавжди.
Від особистих переживань до осмислення психологічних феноменів, притаманних людині в часи війни,— такий шлях долає авторка на сторінках своєї книжки, аналізуючи через призму власного ­досвіду виклики воєнного часу, перед якими постає людина. Протистояти зневірі, болю і стражданням допомагає любов, яка відкривається у повній красі в найтемнішу мить.
Синдром провини вцілілого, упередження нормального перебігу, втраченого часу і відкладеного життя, травма вимушеного переселенця, які стали невід’ємною складовою життя багатьох українців, знаходять висвітлення у книжці, що допоможе зцілитися і знайти свій шлях до посттравматичного зростання.
​​Раді повідомити вам, що беремо участь у фестивалі Книжковий Арсенал, який відбудеться 30 травня – 2 червня у Києві!

Запрошуємо вас відвідати наш стенд 💙

Фестиваль відбудеться у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» за адресою:
вул. Лаврська, 10-12, м. Київ

До зустрічі!
​​📖Декілька цитат з книги Гарлана Кобена «Він»

«Наша родина, як і багато інших сімей, багатих і бідних, має історію розбрату й примирення. Немає зв’язку міцнішого за кровний, але немає й крихкішого за нього.»

«-Пояснювати тобі, що таке романтичне кохання, - це як навчати лева читанню: ніколи не вийде й хтось може постраждати.»

«Мені подобається насильство. Я дуже його люблю. Я не потураю насильству інших, а ось собі його дозволяю. Я не вдаюся до бійки виключно в критичній ситуації. Я б’юся завжди, коли маю можливість. Також я не намагаюсь уникнути проблем. Я дуже активно їх вишукую.»

«Я уявляю, який вигляд має Магда нижче шиї, бо я чоловік, а в глибині душі всі чоловіки – свині. Це не означає, що я якось намагатимусь задовольнити свою цікавість.»

«Це точно не мало бути назавжди, та я і сама не люблю вічність. Мої стосунки з чоловіками нагадують родео з биками – збудливо, цікаво, і я впевнена, що зрештою саме мене скинуть і я зламаю ребро, коли впаду на землю.»

«Я думаю про те, що втратила вона та що втратив я, що просте прощення могло поліпшити її коротке життя, і моє. Чому я тоді цього не бачив? Я прожив життя, у якому мало про що шкодую. Та найбільше я шкодую про те, як ставився до власної матері.»

«Вони хочуть вірити, що для таких трагедій є причина, що жертва в чомусь винна, що існує раціональне зерно хаосу, а отже, такі трагедії не стануться з ними. І ця хибна думка, що ми щось контролюємо, заспокоює.»
Сьогодні росіяни обстріляли у Харкові одну з найбільших друкарень України – «Фактор-Друк».
На жаль є загиблі і поранені. Приносимо наші співчуття рідним і близьким загиблих. Всім пораненим бажаємо швидкого одужання.

Тримаємося разом 🙏
​​📘«Тіль» Данієль Кельман

Даніель Кельман — один з найвідоміших сучасних авторів, які пишуть німецькою. І його роман «Тіль» — це майстерно складена суміш західноєвропейського фольклору, вимислу та реальних історичних подій часів Тридцятилітньої війни (1618–1648), що охопила практично всі країни Європи. Тіль Уленшпігель, герой середньовічних легенд, трикстер, провокатор і насмішник, утілення бунтарського духу, перенесений письменником у XVII століття, на землі Священної Римської імперії німецької нації, понівечені нескінченною руїною. Герой, що втратив батька й матір, але присягнувся ніколи не вмирати, у своїх мандрах попелищем колишнього світу, стикається з мандрівними акторами і королями, які втратили корони, катами і вченими мужами, поетами та інквізиторами, а його відданою супутницею залишається дочка пекаря Неле. Майстерність письменника таємничим чином з’єднує та пов’язує всі ці долі, і перед читачем постає справжня тканина того жорстокого часу.

У 2020 році роман Даніеля Кельмана «Тіль» був включений до шорт-листа Міжнародної Букерівської премії.
​​📘5 фактів про Салмана Рушді

1. Його романи часто досліджують складність і взаємозв'язок між східною та західною культурами.
2. Як президент американського ПЕН-центру та засновник Міжнародного парламенту письменників, Рушді є активним захисником прав людини та свободи слова.
3. Рушді має різноманітний досвід роботи, від копірайтерства в рекламному агентстві до роботи на телебаченні.
4. За роман «Сатанинські вірші» іранський духовний лідер Аятолла Хомейні, визнавши книгу блюзнірською і віровідступницькою, закликав стратити автора, після чого Велика Британія й Іран на кілька років розірвали дипломатичні відносини, а Рушді довгий час вимушений був ховатися.
5. У 2022 році письменник був важко поранений після нападу під час виступу в Нью-Йорку.
​​ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ!!!

📖«Тканина цивілізації. Як текстиль створив світ» Вірджинія Пострел

Історія людства — це історія текстилю, адже саме він, без перебільшення, створив наш світ. Потреба в тканинах стала рушієм технологій, підприємництва, політики та культури. Текстильний бізнес розповсюдив алфавіт, арифметику та подвійну бухгалтерію, стимулював хімічні дослідження, навчив людей мислити в парадигмі двійкового коду, дав початок фінансовим установам, сприяв работоргівлі, фінансував Відродження та імперію Великих Моголів... Вірджинія Пострел синтезує новаторські дослідження з археології, економіки та інших наук, аби розкрити цю дивовижну історію: від ассирійських торговців тканинами, давньокитайських шовківників, мінойців, які експортували до Єгипту вовну, пофарбовану дорогоцінною пурпуровою фарбою, і римлян, одягнених у дорогий китайський шовк, до сучасних виробників тканин і науковців, які створюють новітні волокна з незвичайними властивостями.
​​#книжка_тижня

📖«Тому, що ти є» Дара Корній

Про характер Оксани в універі ходили легенди — вона відшивала кавалерів на раз-два. Та Влада виявилось не так просто позбутися. Зрештою він домігся руки і серця коханої, але, можливо, жалість — не найкращий привід для одруження? Читач знайомиться вже зі старшою Оксаною, поступово дізнаючись її історію: студентське голодування під час революції на граніті, вдале заміжжя, мов у казці про Попелюшку, і водночас постійне, виснажливе протистояння зі свекрухою і її високими стандартами, які нікому, окрім неї, не потрібні. Чи вдасться Оксані зберегти в цьому всьому себе? І чи є хтось, кого вона кохатиме і з ким буде по-справжньому коханою? У цьому романі так багато всього, та найбільше — справжніх емоцій.

📖Замовити зі знижкою можна на нашому сайті.
​​ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ!!!!

Сет народилася рабинею та втекла до вільного штату Огайо, але й вісімнадцять років по тому не почувається вільною. Вона пережила немислиме й не збожеволіла, проте досі перебуває в полоні спогадів про «Милий Дім», прекрасну кентуккську плантацію, де сталося стільки жахливих речей. У будинку № 124, де зараз мешкає Сет із донькою Денвер, переплелися минуле й сьогодення, реальне та містичне, думки й почуття колишніх і теперішніх пожильців. Жінку переслідує привид її дитини, яка померла безіменною і на надгробку якої викарбувано єдине слово: «Кохана».

Натхненна історією рабині Маргарет Гарнер, лауреатка Нобелівської та Пулітцерівської премій Тоні Моррісон присвятила роман понад шістдесяти мільйонам чорношкірих невільників і їхніх нащадків, загиблих від трансатлантичної работоргівлі.
2024/05/29 06:12:14
Back to Top
HTML Embed Code: