Telegram Group Search
Адміністративний протокол за ч. 1 ст. 172-5 Кодексу про адмінправопорушення («Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків»), складений заступником голови НАЗК Артемом Ситником (який сам внесений у реєстр корупціонерів саме за те, що не задекларував подарунки, отримані від агробарона Бахматюка) відносно колишнього заступника голови Нацполіції Дмитра Тишлека. Оскільки в протоколі переплутані поняття «подарунок» і «оренда» в контексті квартири, де на халяву проживав Тишлек, суд справу закрив.

Втім, залишилось запитання: Ситник підписав і направив до суду явно помилковий адмінпротокол внаслідок своєї безграмотності, чи він взяв з Тишлека гроші за те, щоби розвалити справу?
Чесне та непідкупне видання «Главком» з ледь прихованим обуренням розповіло, що чесний і непідкупний Печерський суд закрив справу проти чесного та непідкупного колишнього заступника голови Національної поліції України Дмитра Тишлека за ч. 1 ст. 172-5 Кодексу про адмінправопорушення («Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків») за відсутністю події і складу правопорушення. Стаття так і називається «Чесний і непідкупний. Печерський суд відбілив скандального ексзаступника голови Нацполіції Тишлека».

Щоправда, є нюанс – чесне та непідкупне видання «Главком» чомусь не повідомило, що адміністративний протокол на Тишлека склав чесний і непідкупний заступник голови НАЗК Артем Ситник, який у 2019 році був притягнутий судом до адміністративної відповідальності і внесений НАЗК у державний реєстр корупціонерів саме за порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків. І ця обставина чомусь не муляє чесному та непідкупному виданню «Главком», яке в перервах між облизуванням та оспівуванням керівництва НАЗК ще й встигає обслуговувати найбрудніші корупційні оборудки.

Нагадаю, що Артем Сергійович у бутність антиконституційним директором НАБУ дуже полюбляв брати подарунки в аграрно-банківського магната Бахматюка, кримінальне провадження щодо якого розслідувало НАБУ. Точніше, багаторічний керівник служби безпеки Бахматюка Анатолій Новак, який за сумісництвом ще й працював заступником директора НАБУ, запропонував Ситнику забрати з Нацполіції кримінальну справу за фактом розкрадання сестрою Бахматюка коштів рефінансу, виділених у 2014 році VAB банку. А за це Новак приставив до Ситника одного з охоронців Бахматюка, такого собі Миколу Надейка, який крізь супроводжував директора НАБУ та оплачував усі його витрати, зокрема відпочинок у мисливському господарстві «Поліські Сарни», де Ситник разом зі своїм кумом Калужинським регулярно пиячив і навіть якось по-п’яні розбив два квадроцикли вартістю 17 тис. доларів.

До речі, саме Новаку, на дружину та брата якого оформлені дві охоронні фірми з бізнес-імперії Бахматюка, було підпорядковане Оперативно-технічне управління НАБУ, що здійснює негласні заходи, а також спецпризначенці з їхнім легендарним бронетранспортером і шкарпетками про 350 грн. Урешті-решт, коли Бахматюк побачив, що Ситник тільки смокче з нього гроші, а справу не закриває, то він через Новака злив інформацію про аристократичні замашки директора НАБУ тодішньому міністру внутрішніх справ Авакову та доручив Новаку записати п’яні розмови Ситника під час зустрічі нового 2019 року – це ті самі розмови, на яких Ситник вихвалявся, як він у 2016 році на завдання представниці ФБР Карен Грінавей втручався у президентські вибори в США й розкручував в інтересах Гіларі Клінтон «справу Манафорта», який очолював виборчий штаб Трампа.

Втім, чесне й непідкупне видання «Главком» уся ця «антикорупційна» метушня не цікавить. Але в такому разі, якщо вже надійшло редакційне завдання розповісти про те, як Печерський суд визнав нікчемним адмінпротокол, складений заступником НАЗК Ситником відносно колишнього заступника голови Нацполіції Тишлека, той адмінпротокол треба хоча б прочитати. А чесні та непідкупні журналісти «Главкому» до цього, як бачимо, нездатні. Бо в протилежному випадку вони б побачили, що в адмінпротоколі, підписаному Ситником, безбожно переплутані поняття «подарунок» і «оренда» у контексті квартири, в якій проживає Тишлек. А, тому, насправді, мало місце не порушення обмежень щодо одержання подарунків, а конфлікт інтересів. Тож суд, який не може виправляти ту дурість, яка записана в адмінпротоколі, справу закрив на цілком законних підставах.

Втім, залишилось запитання: Ситник підписав і направив до суду явно помилковий адмінпротокол внаслідок своєї безграмотності, чи він взяв з Тишлека гроші за те, щоби розвалити справу?

Також виникає запитання, чому чесний і непідкупний Артем Сергійович не склав на Тишлека адмінпротокол за неприбуття за викликом до НАЗК, а також не побачив, що Тишлек забув задекларувати суттєві зміни в майновому стані (передача 100 тис)? Невже Тишлек пішов манівцями Бахматюка?
Саме прикре, що Корсар вважає, що це він мене підібрав на шламовому полі Миколаївського глиноземного заводу у вересні 2022 року...

Хоча, може, він і правий…
Поздоровляю колишнього голову Служби безпеки України Василя Сергійовича Грицака, більше відомого в народі як «Вася-їбанько», та колишнього голову Закарпатської обласної ради Олексія Геннадійовича Петрова з шостою річницею їхньої єдиної успішної операції – «вбивства» колишнього російського журналіста, а нині актора при СБУ Аркадія Бабченка.
Forwarded from UST | Космос
Сатурн та його великі супутники. Аматорський знімок 🪐🫶

📸 Brandon Hah

🪐 UST | Підписатися
Чи мріяв у дитинстві слідчий Третього слідчого відділу ТУ ДБР у м.Києві Роман Коломієць, що про нього коли-небудь писатиме сам Бойко? Може, Роман Реневич хотів бути простим космонавтом? – А тут така слава.
Найбільше бюджетних коштів на дослідження Антарктиди було виділено саме під час повномасштабної війни. Лише за 2023-2024 для Національного антарктичного наукового центру, очолюваного Євген #Дикий, було виділено 1 мільярд 149,5 млн грн.

Серед останніх продуктів харчування, які планується замовити для учасників експедиції, є:
28 кг восьминогів,
118 кг філе лосося,
140 кг – стейку лосося,
5 040 курячих яєць,
168 пляшок червоного вина,
112 пляшок білого вина,
4 кг ікри тощо.

Нагадаємо, що в Євгена Дикого дуже багато претензій до ухилянтів. Він навіть готовий “зачистити” їх. Євгене Олександровичу, а можна зачищення розпочати з рідного брата вашої дружини, Петренка Олександра Володимировича, 1992 р.н., який до цього часу не мобілізований?

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 Підписатись на канал
📩 [email protected]
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
У Корсара перші три тижні нашого знайомства, у вересні-жовтні 2022 року, був інший хазяїн – 20-річний Євген Лисенко на прізвисько «Школьник», зовсім дитина, яка невідомо як опинилась на військовій службі. «Школьник» підібрав двомісячне кошеня на блок-посту в селі Прибузьке Миколаївської області, за цей блок-пост цивільних вже не пропускали, бо кілометрів за 10 починалась лінія фронту. До речі, це – те саме село, у якому «стрілок ТрО» Юрій Луценко знімав відосики про те, що він, начебто, перебуває на фронті і варить грибну юшку для побратимів. Реальність була не настільки романтичною й ні на якому фронті Юрій Віталійович, звісно, не був...

Кошеня «Школьник» приніс на шламове поле Миколаївського глиноземного заводу, де відпочивали бійці, які повернулись з позицій, та оголосив, що це його кіт на ім’я Адольф. Але за тиждень до того, як батальйон мав виходити на ротацію в Київську область (відео знято якраз під час півторамісячного перебування у Вишгородському районі перед виходом на Вовчанськ у грудні 2022-го), «Школьник» кудись зник, а кошеня перебралось у зброярську кімнату, де жив я. 17 жовтня ми вранці виїжджали на Київ і кошеня залізло до мене в машину. Довелось забрати. По дорозі шляхом голосування дали ім’я – Корсар (бо ПТРК «Фагот» у роті був, а ПТРК «Корсар» - ні). Спочатку думали, що Корсар буде спільним майном усієї роти, але в хитрого кота були зовсім інші плани, він вибрав собі свою людину, приручив і тепер насолоджується життям.

А «Школьник» торік перевівся в 3-тю штурмову й десь тиждень тому загинув – я про це узнав тільки зараз.
Політично стурбована громадськість бідкається, що суд поновив на роботі Ірину Фаріон, звільнену з посади професорки «Львівської політехніки» за нечемні висловлювання на адресу наших сонечок, які спілкуються російською мовою при виконанні обов’язків військової служби.

Хочу заспокоїти політично стурбованих. Наші сонечки не тільки зневажають українську мову. Вони ще й вживають на службі алкогольні напої та наркотичні речовини, самовільно залишають військові частини, розкрадають зброю та боєприпаси, привласнюють військове майно і погрожують вбивством командирам. Тож якщо за кожне нечемне висловлювання на адресу наших сонечок звільняти професорів навчальних закладів, то скоро в Україні не залишиться кому викладати.
31 травня 1997 року у Києві Леонід Кучма і Борис Єльцин підписали Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією.
Україна ратифікувала договір 14 січня 1998 року, а росія - 17 лютого 1999 року.
Дивно, але майже всю каденцію Порошенка цей договір був чинним. 6 вересня 2018 року Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення щодо припинення Україною дії Договору; 17 вересня Президент України підписав відповідний указ. Верховна Рада України 6 грудня 2018 року припинила дію договору (з 1 квітня 2019 року).

На фото - підписання договору.

Підпишись на WAS | Patreon
2024/05/31 15:16:53
Back to Top
HTML Embed Code: