Telegram Group Search
​​ПРОБЛИСК ГЕНІАЛЬНОСТІ

Рейтинг IMDb: 7,0
Рік: 2008
Країна: Канада, США
Жанр: драма, біографія


Фільм розповідає реальну історію винахідника і професора коледжу Роберта Кернса. Одного разу в дощовий день він придумав переривник роботи склоочисника, а якщо простіше, то двірники, здатні рухатися в різному режимі в залежності від сили потоків води. Кернс отримує патент, відкриває цех і йде домовлятися з корпорацією Ford. На жаль, його ідею відкидають.

Роздавлений, він повертається назад в звичне русло життя до своєї великої родини. Але проходить півтора року, і з конвеєра компанії на вулиці виходить новий Ford Mustang з вкраденим винаходом Кернса. Тоді чоловік вирішується на боротьбу за справедливість - не заради грошей, а заради істини. Адже його двірники - це не просто винахід, а практично сенс життя, його особистий «проблиск геніальності». І хоча компанія володіє величезною владою, але навіть якщо дуже довго бити кулаком в алмазну стіну, то, врешті-решт, вона проломився.
Три експерименту, які можна застосувати в бізнесі

Психологічні експерименти, які допоможуть зрозуміти причини поведінки партнерів і клієнтів.

1. Експеримент у відповідь дії Денніса Регана

В його основі лежить проста ідея: отримавши щось, людина хоче віддати щось взамін. Соціальний психолог Роберт Чалдини відзначав це відчуття серед шести ключових принципів впливу. У 1971-му професор Корнельського університету показував силу взаємного обміну в своєму експерименті. Він змусив випробовуваних повірити в те, що вони беруть участь в оцінці творів мистецтва, разом з партнером, який насправді був асистентом Регана. У якийсь момент асистент залишав кімнату на пару хвилин, а потім повертався з газованою водою в руках.

В іншій групі він не приносив нічого. В кінці експерименту асистенти просили випробовуваних надати їм послугу - купити лотерейний квиток. Як і очікувалося, ті, хто отримав газовану воду, були набагато більше схильні до того, щоб виконати прохання, незважаючи на те, що квитки cтоілі набагато дорожче. При цьому в наступних експериментах Реган показав, що особистість асистента не мала значення, як і те, що сода (послугу, яку вони зробили) була не потрібна випробуваним. Застосування: Якщо ви будете надавати прості послуги своїм колегам або клієнтам, вони з більшою ймовірністю допоможуть натомість. По суті, всі відносини в бізнесі будуються на взаємному обміні.

2. Експеримент покрокових дій Фрідмана і Фрейзера

Вчені довели: якщо спочатку пропонувати зробити щось невелике, а потім розширювати умови і вимоги, людина скоріше погодиться піти на це, ніж якщо відразу запропонувати йому щось складне. Пояснення цього феномена лежить в області когнітивного дисонансу. Коли ви берете на себе зобов'язання і погоджуєтеся на щось, відмовитися вже буде складно: це тисне на ваші принципи і репутацію. Буде потрібно вступити в дисонанс з собою, щоб відмовитися від раніше прийнятого рішення. Надалі в бізнесі цей факт став носити назву «техніка-ноги-в-двері» (foot-in-the-door-technique). Одне з перших досліджень, яке відобразило принцип, провели Джонатан Фрідман і Скотт Фрейзер в 1966 році.

Дослідники дзвонили каліфорнійським домогосподаркам і просили їх відповісти на кілька запитань про продукт, який вони використовували. Через три дні вони знову дзвонили і питали, чи можна зайти на пару годин до них додому, щоб подивитися на те, як вони справляються з миючими продуктами. Фрідман і Фрейзер виявили, що ті жінки, які вже погодилися раніше відповісти на питання по телефону, в два рази частіше йшли назустріч.

Застосування: Не намагайтеся відразу накидатися на клієнта або партнера з великою пропозицією. Видавайте інформацію частинами. Домагайтеся того, щоб спочатку людина погодився на щось менше.

3. Ефект сприйняття знайомого Роберта Зайонца

У 1968 році польський психолог вирішив перевірити гіпотезу про те, що люди відчувають позитивні емоції, коли зустрічають щось знайоме. Він розділив випробовуваних на дві групи, показав їм серію безглуздих китайських символів і попросив вгадати їх значення. Чим довше люди дивилися на ієрогліфи, тим позитивніше набирає їх сприйняття. Більш того - в подальшому у учасників групи, де неодноразово з'являлися знайомі символи, поліпшувалося настрій.

Застосування: Чим більше зв'язків є у споживача з брендом, тим більшу лояльність він до нього відчуває. Саме тому часто попадається на очі реклама може через асоціації спонукати людей до покупки.
32 ради успішного життя, виписані з Тибетських рукописів.

1. Говоріть повільно, а думайте швидко.
2. Не судіть про людей по їх родичам.
3. Коли ви говорите: «Я тебе люблю», говорите правду!
4. Коли ви говорите: «Я жалкую», дивіться людині в очі.
5. Ніколи не смійтеся над чужими снами і мріями.
6. Давайте людям більше, ніж вони очікують, і робіть це радісно.
7. Завжди тримайте в голові свій улюблений вірш.
8. Не вірте всьому, що чуєте, витрачайте все, що маєте, спіть, поки не виспіться.
9. Велика любов і величезні досягнення завжди вимагають великого ризику.
10. Коли ви програєте, постарайтеся витягти з цього урок, а то і користь.
11. Поважайте себе, поважайте інших, відповідайте за всі свої вчинки.
12. Не дозволяйте маленькому спору зруйнувати велику дружбу.
13. Коли розумієте, що зробили помилку, постарайтеся не зам'яти її, а швидко виправити.
14. Кожен день проводите якийсь час на самоті.
15. Будьте відкриті для обміну, але не випускайте з рук ваші цінності.
16. Іноді мовчання - найкраща відповідь.
17. Читайте більше книг.
18. Вірте в Бога, але завжди замикайте свою машину.
19. У суперечках з улюбленими звертайтеся до поточної ситуації. Чи не пригадуєте минуле.
20. Читайте між рядків.
21. Діліться своїми знаннями з дітьми. На сьогодні це єдиний відомий спосіб досягти безсмертя.
22. Будьте ніжні з землею. Чи не смітите.
23. Ніколи не перебивайте, коли вам лестять.
24. Не втручайтеся в чужі справи, не давайте порожніх рад.
25. Чи не довіряйте тим, хто цілується з вами, не закриваючи очей.
26. Раз на рік вирушайте туди, де ви не бували.
27. Якщо ви заробите великі гроші, частину з них вживайте на допомогу іншим.
28. Пам'ятайте, не отримати бажаного - це іноді і є везіння.
29. Слухайтесь докторів, але вчіться порушувати деякі з них заборон.
30. Оцінюйте свій успіх по тому, чим вам довелося пожертвувати, щоб домогтися його.
31. Ваше «я» - і є кінцева точка вашої подорожі.
32. Ставтеся до любові і приготування їжі з безрозсудною безпечністю - не подобаються і не готуйте за чужими рецептами.
​​ОСОБЛИВІ

Рейтинг IMDb: 7,5
Рік: 2019
Країна: Франція, Бельгія
Жанр: драма, комедія


У фільмі розповідається про двох чоловіків - Бруно і Маліка, які відкрили дві некомерційні благодійні організації по роботі з дітьми-аутистами. Перша допомагає людям, від яких відвернулися і рідні і лікарі, соціалізуватися в цьому світі і позбутися нав'язливих ідей. Наприклад, Бруно допомагає підлітку Джозефу навчитися самому їздити в метро, ​​не чіпаючи при цьому стоп-кран. Друга організація займається вихованням важких підлітків, наймаючи їх в якості соціальних працівників. Так одні діти роблять добрі справи для інших дітей під наглядом старших співробітників. Терапія працює в обидві сторони, і все йде добре, поки два інспектора не приходять до Бруно і Джозефу з метою їх закрити. Назва фільму «особливі» можна застосувати як до людей, які страждають на аутизм і бачать цей світ по-своєму, так і до працівників таких благодійних організацій, які віддають весь свій час, сили і серце, щоб змінити чиєсь життя на краще.
Скотт Гербер: «Ніхто не дасть вам грошей»

Скотт Гербер - підприємець, бізнес-ангел і автор книги «Ніколи не влаштовуйтеся на« справжню »роботу» - підготував свій список рекомендацій бізнесменам.

1) Фокусуйтеся, фокусуйтеся і ще раз фокусуйтеся!

Багато починаючі підприємці хочуть використовувати кожну можливість, що трапляється на їхньому шляху. Але часто можливість - це «вовк в овечій шкурі». Чи не розпиляйтеся! Якщо ви будете хапатися відразу за кілька справ, то швидше за все не досягнете успіху ні в одному з них, включаючи ваш основний бізнес. Краще зробіть щось одне відмінно, ніж десять різних справ посередньо. Якщо у вас з'явилося бажання відійти від вашого головного проекту і зайнятися чимось іншим, це привід задуматися про те, що не так з вашим оригінальним концептом.

2) Знайте, що ви робите. Робіть, що ви знаєте

Не варто починати справу тільки тому, що з першого погляду воно вам здалося високомаржинальним і швидко окупається. Робіть те, що ви по-справжньому любите. Бізнес, побудований з використанням ваших особистих переваг і талантів, має набагато більше шансів на успіх. Важливо не просто створити прибутковий бізнес. Важливо, щоб ви отримували задоволення від нього день у день. Якщо ви робите щось, що вам не до душі - ви не будете успішні.

3) Скажіть, що ви хочете за 30 секунд, або не кажіть взагалі

Будьте завжди готові презентувати свій бізнес: і випадково зустрівшись з інвестором, і відповідаючи на питання цікавого клієнта. Визначте свою місію, що ви пропонуєте, і ваші цілі. Ваша мова повинна бути ясною і лаконічною. Кожен раз адаптуйте мова під конкретну людину. І готуючи свою промову, пам'ятайте, що краще менше, та краще.

4) Знайте, що ви знаєте, що ви не знаєте, і хто знає, що ви не знаєте

Ніхто не знає всього, тому не варто вдавати з себе всезнайка. Оточіть себе радниками, наставниками, які будуть допомагати вам розвиватися, покращувати свої лідерські та підприємницькі якості. Шукайте знаючих людей, з якими у вас спільні інтереси і цілі, з якими вам буде взаємовигідно співпрацювати в довгостроковій перспективі.

5) Дійте як стартап

Забудьте про крутих офісах, шикарних автомобілях та іншої показухи. Вміст вашого гаманця - це кров в жилах вашої компанії. Практикуйте і вдосконалюйте вміння бути скромним. Слідкуйте за кожною копійкою, перевіряйте всі витрати по кілька разів. Чи підтримуєте низькі накладні витрати і ефективно керуйте грошовими потоками.

6) Вчіться на практиці

Жоден бізнес-план, жодна книга про бізнес не зможе розповісти вам про майбутнє, не зробить з вас успішного підприємця. Не існує такої речі, як ідеальний бізнес-план. Не існує ідеального шляху або короткої стежки до успіху. Не варто стрибати з головою в новий бізнес, нічого не спланувавши. Але і витрачати роки, намагаючись спланувати все до дрібниць теж не потрібно. Ви зможете стати хорошим підприємцем, тільки перевіривши свої припущення на практиці. Найголовніше, що вам варто усвідомити - потрібно вчитися на своїх помилках, і ніколи не повторювати одну і ту ж помилку двічі.

7) Ніхто не дасть вам грошей

Ніхто не буде інвестувати в ваш проект, якщо вам потрібні величезні гроші для запуску стартапу. Повертайтеся до планування, але тільки не до прогнозованої виручки, яка виглядає дуже круто, а до стартових витрат. Перегляньте бюджет, зменшіть кошторис на реалізацію ваших грандіозних планів. Спростіть ідею, поки вона не стане придатною для стартапу. Придумайте, як довести, що ідея життєздатна, використовуючи обмежений бюджет. Продемонструйте свою цінність, перш, ніж просити серйозні інвестиції. Якщо ви зможете показати, що ваша концепція може бути успішною, то ваші шанси на залучення інвестицій різко зростуть.
Запрограмуйте себе на досягнення мети

Є техніки, які допомагають перевести ваші плани з розряду сформульованих в запрограмовані.

Сергій Лекторовіч, керівник групи компаній «Інноваційні Системи пожежобезпечними»:
«Напишіть на аркуші паперу 100 ваших бажань і цілей, які тільки прийдуть в голову. Після того як список буде готовий, скоротіть його наполовину. Потім зробіть це ще кілька разів, поки у вас не залишиться 8-12 найважливіших цілей. До цього моменту ті пункти, які залишилися у вас на аркуші, засядуть глибоко в підсвідомості. І ваш мозок і психіка будуть вести вас до досягнення цих цілей. »


Євгенія Мовчан, головний бізнес-інженер сервісу Fins. money:
«Визуализируйте ваші кроки. Наприклад, визначте, скільки ви зможете відкладати на квартиру вартістю 1 000 000 гривень. Припустимо, це 10 000 гривень на місяць. Візьміть план квартири, поділіть його на 100 квадратиків і повісьте на холодильник. Кожен внесок (пройдений крок) позначайте на карті мрії (плані квартири). »
​​ЧЕМПІОН

Рейтинг IMDb: 7,2
Рік: 2010
Країна: США
Жанр: драма, сімейний, біографія


Біографічний фільм про коня по кличці «Секретаріат», яка в 1973 році виграла три престижні перегони поспіль із серії «Потрійна корона», і про домогосподарку з Денвера, яка зважилася зберегти сімейний бізнес. Перебираючи папери матері (після її смерті), Пенні Твіді з жахом виявляє, що бізнес її батьків на межі банкрутства, і ось-ось будинок, земля і стайня, в якій росли найкращі скакові коні США, підуть на аукціон. Залишивши чоловіка доглядати за чотирма дітьми, ця жінка, погано розбирається в скачках і конях, наймає нового тренера і починає займатися вихованням малюка, який в майбутньому стане зіркою американського кінного спорту. Рекомендується подивитися шанувальникам спортивних драм, любителям тварин і фільмів про неймовірну долю звичайних людей.
Золоті правила психології життя

Звичайно, далеко не завжди хочеться дотримуватися якісь норми або правила в життя, але перераховане нижче здатне принести успіх в житті, гармонізувати відносини з близькими і друзями. А найголовніше, привнести мир у власну душу.

1. Святе місце порожнім не буває, і тому якщо ви не заповнили своє життя світлом, радістю, вона сама заповниться ... чимось іншим, набагато менш ароматним.

2. Без прийняття рішення досягти бажаного неможливо. Навіть щасливі можливості з'являються лише тоді, коли людина «дозрів».

3. Шлях на ходу не зміниш, потрібна зупинка, а тільки потім рух в нову сторону.

4. В житті ми рано чи пізно розплачуємося за все. Але найдорожче коштує бездіяльність.

5. Страх зробити помилку вже і є помилка, тому як він витрачає нерви і призводить до бездіяльності.

6. Ми притягуємо до себе тих людей, які нам потрібні для засвоєння «уроків життя», потім, якщо втекти, платаза засвоєння уроків подвоїться.

7. Чітко і ясно формулюйте свої бажання для життя, якщо просите абстрактно, то і отримуєте не зрозумій що.

8. Змін можна досягти, тільки роблячи. Уявляйте собі кінцевий пункт і забудьте про пасивність. Кожен день - нехай маленький, але крок у наміченому напрямку.

9. Уникаючи вирішувати проблеми, ви їх тільки множиться, потім проблеми вискочить знову і стануть тільки серйозніше.

10. Втрата і придбання - майже одне і те ж, все залежить про ракурсу огляду. Купуючи щось - ти втрачаєш вибору, адже всі інші можливості ти вже втратив. Зате і втрата принесе тобі цілу купу нових можливостей.

11. Людині, який намагається змінити життя, весь час заважають стереотипи і звички. Тому так важко змінюватися.

12. Ми притягуємо те, чого боїмося, тому що ми про це частіше думаємо і відчайдушно підживлюємо енергією, хай навіть і негативної. Думайте, як би це банально не звучало, про хороше, бажаному.

13. Найбільше ми дратуємося, розчаровуємося і обурюємося, коли бачимо в оточуючих риси, властиві собі ж. А люди всього лише наші відображення. Дізнавайтеся себе через інших.

14. Прийміть себе, ви унікальні і неповторні і хтось, може вже бозна скільки часу, намагається вас знайти.

15. Світ, навколо нас, нейтральний. Своїми думками ми його робимо жахливу або чудовим. Думайте позитивно, в будь-яку подію можна знайти щось хороше.

16. Для всіх хорошим не будеш, головне мірило вчинків - ваша совість.

17. У цей світ ми приходимо по суті з нізвідки, та й йдемо туди ж. І якщо ми вирішуємо всі завдання, які дана щабель життя перед нами поставила, то переходимо на наступний рівень з усіма наслідками, що випливають бонусами.
​​ПОКИ НЕ ЗІГРАВ В ЯЩИК

Рейтинг IMDb: 7,4
Рік: 2007
Країна: США
Жанр: драма, комедія, пригоди


Останній рік життя - відмінна мотивація, щоб скласти список божевільних речей і виконати їх всі. Так подумали і зробили два хворих на рак сусіда по палаті - самотній мільйонер Едвард (Джек Ніколсон) і начитаний сім'янин-автомеханік Картер (Морган Фріман). Але стрибнути з парашутом, зробити татуювання і побачити піраміди виявляється для них простіше, ніж прийти в будинок до дочки, з якою один з них давно не спілкувався, або прийняти свою смерть, до якої іншої зовсім не готовий. Фільм наповнений філософією і тієї мудрістю, з якої зріла особистість може окинути поглядом своє минуле і сказати, чи була вона щаслива, чи достатньо радості доставила іншим, виконала чи свої заповітні бажання і чи був взагалі сенс в її житті.
Чого не слід робити, якщо ваші доходи різко збільшилися.

Коли наші доходи різко збільшуються - це привід для радості. Однак якщо неправильно ставитися до доходу, який різко збільшився, то через деякий час можна зіткнутися з катастрофічним дефіцитом вільних грошей.

Досить дотримуватися кількох правил, щоб цього уникнути.

1. Не купуйте зайві речі імпульсивно, під «настрій», просто тому, що ви можете собі їх дозволити.

Обзаводитеся тільки тими речами, які ви запланували в спокійному стані духу. Тоді вони будуть довго радувати вас своєю практичністю.

2. Бажано деякий час жити на «стару суму», а до «нових грошей» звикати поступово, відповідально.

Для цього розділіть суму доходу на дві частини: суму, яка приходила до вас до підвищення доходів і ту, що додалася. Всі необхідні витрати: на проїзд, харчування, комунальні послуги, виплати по кредиту робіть зі «старої» суми. А з «добавкою» бажано вчинити так:

- 50% покласти на внесок в банк під високий відсоток. Це дозволить вам накопичити хороший капітал. Експерти підрахували: інвестуючи щодня всього 150 рублів (вартість чашки кави в відомої мережі кав'ярень), через кілька років ви можете отримати капітал в кілька мільйонів;
- 20% - можна витратити на новий костюм або телефон, щоб «відповідати» нової посади (або відкласти);
- 10% - перерахувати в благодійний фонд або допомогти знайомим і родичам, які потребують матеріальної підтримки.

3. Не демонструйте свою "крутість" і спроможність. Не варто робити купу «статусних покупок». З точки зору функціональності статусні речі нічим не кращі за звичайні, просто набагато дорожче.

4. Не беріть нові кредити, не розплатившись з попередніми. Хоча вам здається, що вже зараз ви можете собі дозволити будь-який кредит. Однак ця ейфорія може бути оманливою - легко не розрахувати свої фінансові можливості.
12 міфів про заробляння грошей.

Безліч людей залишаються бідними через неправильне сприйняття грошей. Якщо ви хочете стати багатим, вам потрібно знати про міфи щодо заробітку грошей. Будь ласка - читайте і багатійте!

Міф 1: Якби я вибрав прибуткову кар'єру, я був би багатим.
Реальність: Мільйонери є в кожній професії. У будь-якій галузі можна заробити гроші. Не шукайте прибутковою кар'єри - ви самі робите вашу кар'єру прибутковою.

Міф 2: Якби мої батьки були багаті, я теж був би багатий.
Реальність: Більшість найбагатших людей - вихідці з бідних сімей, деякі - з середньо забезпечених. І навіть люди з багатих сімей часто мають самі нагромаджувати свої статки.

Міф 3: Якщо б я добре вчився, то заробив би багато грошей.
Реальність: Вам потрібно вчитися на практиці, а не в лекційному залі. За статистикою, відмінники, як правило, не багаті.

Міф 4: Якщо б я був в потрібний час в потрібному місці, то став би успішним.
Реальність: Дуже багаті люди не були щасливчиками - вони робили все для успіху.
Можливостей і успіху не потрібно чекати, їх необхідно створювати.

Міф 5: Якщо б економіка моєї країни була б краще, я був би багатим.
Реальність: У будь-якому суспільстві і в будь-якій країні є мільйонери. Гроші є всюди.

Міф 6: Якби у мене не було сім'ї або будь-якої соціальної відповідальності, я став би мільйонером.
Реальність: Не в відповідальності справа, а в тому, як ви до неї ставитеся. Вам необхідно дбайливо ставитися до грошей і купувати тільки необхідне.

Міф 7: Якби тільки можливості заробітку великих грошей були все ще доступні, я став би казково багатим.
Реальність: Сьогодні можливості заробітку великих грошей ще ширше, ніж раніше.

Міф 8: Якби тільки держава, мій роботодавець, моя сім'я або дружина йшли мені назустріч, я б заробляв дуже багато.
Реальність: З вами може трапитися що завгодно. Ви можете
бути звільнені, друзі і сім'я можуть відмовитися від вас, а дружина - розлучитися. Тільки ви відповідальні за свій успіх.

Міф 9: Якби тільки в мене була велика сума грошей, я відразу почав би вкладати гроші і економити.
Реальність: Океан складається з маленьких крапель води. Починайте з малого. Якщо ви чекаєте великих грошей, ви можете їх не дочекатися. І найкращий час для вкладень і економії - прямо зараз.

Міф 10: Якщо буду тяжко працювати, я стану багатим.
Реальність: У світі так багато бідних людей, які важко працюють. Багаті не працюють важко - вони працюють розумно.

Міф 11: Щоб заробити гроші, потрібні великі гроші.
Реальність: Гроші потрібні тільки для того, щоб вхопитися за можливість.

Міф 12: Хороша робота веде до багатства.
Реальність: Робота - тимчасовий джерело прибутку. Постійний же вимагає того, щоб гроші працювали на вас. Тому, чим би ви не займалися, розумно розпоряджайтесь своїми грошима, не забуваючи вкладати їх в справу, інвестувати.
​​ПОДОЛАННЯ

Рейтинг IMDb: 7,1
Рік: 2006
Країна: США
Жанр: драма, біографія, спорт


Фільм розповідає мотивуючу історію про 30-річному вчителя Вінсе Потрапили, який після звільнення з роботи приходить додому і замість підтримки люблячої дружини знаходить тільки її записку: «Ти жебрак і завжди будеш ніким». І ось він уже бармен з єдиною радістю - вечірньої грою в американський футбол з друзями. Здається, що його доля визначена - він почне пити пиво перед телевізором, полисеет і помре на самоті. Але несподівано команда «Філадельфія Іглз» Національної футбольної ліги оголошує конкурс на місце крайнього гравця (яку, до речі, рідко займають люди 30-ти і старше років, так як там потрібно швидко бігати). І Вінс Потрапили вирішується пробувати здійснити свою давню мрію. Незважаючи на внутрішню невпевненість, страхи і комплекси, він наполегливо тренується і з кожним днем ​​все більше долає самого себе. Адже героями не народжуються, а шлях до успіху виточується кров'ю і потом.
4 головних фінансових питання, на які ви повинні знати відповіді

1. Скільки у вас боргів

Щоб швидше позбутися від боргів, потрібно точно знати, скільки саме ви повинні. А також представляти, скільки часу піде на їх погашення. Без цього не вийде скласти чіткий план виплат, а він необхідний.

Розрахуйте, скільки років і місяців піде на погашення боргів, коли можна почати збільшувати виплати. Якщо ви в довгострокових відносинах, важливо знати, скільки боргів у вашого партнера, адже це теж на вас впливає.

2. Скільки у вас накопичень

Це допоможе зрозуміти, скільки ви витрачаєте і відкладаєте, і спланувати свій резервний фонд.

Якщо у вас відкладена сума, якої вистачить на кілька місяців, подумайте, чи не перевести чи її на пенсійні накопичення, інвестиції або іншу велику мету. Це особливо важливо знати, якщо ви плануєте бюджет разом з чоловіком або дружиною.

Чітке уявлення про те, скільки у вас коштів, - перший крок до фінансової незалежності.

3. Яка ваша заборгованість і процентна ставка по кредитній карті

Швидше за все, ви рідко розраховуєтесь готівкою. Зараз набагато зручніше використовувати карту або додаток. Однак при цьому зростають шанси витратити занадто багато і залізти в борги.

Не забувайте щомісяця стежити за балансом кредитної картки. Підключіть СМС-сповіщення або щодня перевіряйте баланс в банківському додатку. Для хорошої кредитної історії намагайтеся витрачатимуть не більше 30% свого ліміту і виплачувати борг протягом місяця.

Якщо не вдалося погасити борги по карті за місяць, важливо знати, скільки з вас візьмуть відсотків. Так буде простіше вирішити, який борг виплачувати першим і який картою користуватися в непередбачених ситуаціях.

4. Скільки ви хочете заробляти

Не забувайте, що гроші - це не найголовніше. А на те, скільки ви заробляєте, впливає безліч не піддаються вашому контролю факторів. Не варто присвячувати все життя заробляння грошей. Проте важливо визначитися з цілями і прагнути до їх досягнення.

Знаючи необхідну суму, легше приймати рішення, що стосуються кар'єри.
Подумайте, заради чого ви працюєте. Якщо заради фінансової незалежності, вам потрібно заробляти і відкладати певну кількість грошей. Тоді ви зможете раніше вийти на пенсію або відкрити свою справу. Якщо ви працюєте, щоб забезпечити сім'ю, зарплати повинно вистачати на задоволення всіх сімейних потреб.

Визначте суму, до якої будете прагнути, але не заганяйте себе в дуже жорсткі рамки. Нічого страшного, якщо до такого-то числа ви не заробили свою ідеальну суму з точністю до рубля. Завжди залишаються непідвладні вам чинники.
4 головних фінансових питання, на які ви повинні знати відповіді

1. Скільки у вас боргів

Щоб швидше позбутися від боргів, потрібно точно знати, скільки саме ви повинні. А також представляти, скільки часу піде на їх погашення. Без цього не вийде скласти чіткий план виплат, а він необхідний.

Розрахуйте, скільки років і місяців піде на погашення боргів, коли можна почати збільшувати виплати. Якщо ви в довгострокових відносинах, важливо знати, скільки боргів у вашого партнера, адже це теж на вас впливає.

2. Скільки у вас накопичень

Це допоможе зрозуміти, скільки ви витрачаєте і відкладаєте, і спланувати свій резервний фонд.

Якщо у вас відкладена сума, якої вистачить на кілька місяців, подумайте, чи не перевести чи її на пенсійні накопичення, інвестиції або іншу велику мету. Це особливо важливо знати, якщо ви плануєте бюджет разом з чоловіком або дружиною.

Чітке уявлення про те, скільки у вас коштів, - перший крок до фінансової незалежності.

3. Яка ваша заборгованість і процентна ставка по кредитній карті

Швидше за все, ви рідко розраховуєтесь готівкою. Зараз набагато зручніше використовувати карту або додаток. Однак при цьому зростають шанси витратити занадто багато і залізти в борги.

Не забувайте щомісяця стежити за балансом кредитної картки. Підключіть СМС-сповіщення або щодня перевіряйте баланс в банківському додатку. Для хорошої кредитної історії намагайтеся витрачатимуть не більше 30% свого ліміту і виплачувати борг протягом місяця.

Якщо не вдалося погасити борги по карті за місяць, важливо знати, скільки з вас візьмуть відсотків. Так буде простіше вирішити, який борг виплачувати першим і який картою користуватися в непередбачених ситуаціях.

4. Скільки ви хочете заробляти

Не забувайте, що гроші - це не найголовніше. А на те, скільки ви заробляєте, впливає безліч не піддаються вашому контролю факторів. Не варто присвячувати все життя заробляння грошей. Проте важливо визначитися з цілями і прагнути до їх досягнення.

Знаючи необхідну суму, легше приймати рішення, що стосуються кар'єри.
Подумайте, заради чого ви працюєте. Якщо заради фінансової незалежності, вам потрібно заробляти і відкладати певну кількість грошей. Тоді ви зможете раніше вийти на пенсію або відкрити свою справу. Якщо ви працюєте, щоб забезпечити сім'ю, зарплати повинно вистачати на задоволення всіх сімейних потреб.

Визначте суму, до якої будете прагнути, але не заганяйте себе в дуже жорсткі рамки. Нічого страшного, якщо до такого-то числа ви не заробили свою ідеальну суму з точністю до рубля. Завжди залишаються непідвладні вам чинники.
45 способів подвоїти дохід простими засобами.

1. Почати вести облік доходів і витрат в письмовому вигляді.
2. Скоротити дрібні і непотрібні витрати.
3. Позбутися від кредитів і кредитних карт.
4. Перестати брати гроші в борг.
5. Не розраховуватися майбутніми прибутками.
6. Знайти додаткове джерело доходу.
7. Не нехтувати маленькими заробітками.
8. Відкрити накопичувальний вклад.
9. Відмовитися від послуг, які можете зробити самі.
10. Почати жити за коштами.
11. Будь-яке вільний час використовувати для заробітку.
12. Навчитися робити дії по мірі їх надходження.
13. Не вкладатися в ризикові підприємства, типу ммм і форекс.
14. Почати будувати кар'єру.
15. Запастися терпінням. Збільшення доходу - це справа часу.
16. Ставитися до грошей з повагою.
17. Чи не кидатися маленькими сумами.
18. Відмовитися від шкідливих звичок, що пожирають гроші.
19. Витрачати гроші на необхідні і якісні речі.
20. Скупий платить двічі. класика
21. Перестати дарувати безглузді подарунки.
22. Перестати розраховувати на фінансову допомогу ззовні.
23. Вивчати літературу фінансових геніїв.
24. Прислухатися до порад людей, який живуть багатше вас.
25. Не робити раптових покупок.
26. Вільну частину коштів краще віддавати батькам, ніж на безглузді розваги.
27. Нарощувати свою фізичну силу.
28. Чи не носити з собою зайвих грошей.
29. При купівлі товару наполягати на знижки.
30. Відмовлятися від сумнівних угод і пропозицій.
31. Не давати в борг.
32. Чи не мати боржників і не бути належним.
33. Багатство засноване на розумної економії і умінні знаходити нові джерела доходу.
34. Копійка береже не тільки рубль, а й долар, і євро, і фунт.
35. Бережіть копійку - вона є основою мільйона.
36. Позбутися від речей, які постійно вимагають вкладення.
37. Купуючи товар в одному магазині, пам'ятайте, що той же товар в сусідньому магазині може коштувати значно дешевше.
38. Оптові покупки завжди дешевше, ніж роздріб.
39. Якісний продукт завжди коштує дорожче, а обходиться дешевше.
40. Завжди рахуйте гроші, навіть якщо вони маленькі.
42. Чи не розмовляйте про гроші.
43. Чи не вважайте чужі гроші.
44. Не заздріть тим, хто більше заробляє, а вчіться у них.
45. Прагніть жити, а не виживати.
​​ЗАПЛАТИ ІНШОМУ

Рейтинг IMDb: 7,2
Рік 2000
Країна: США
Жанр: драма

Фільм розповідає про 11-річного хлопчика Тревор МакКінні, який живе з матір'ю - трудоголіком-алкоголічкою. Новий учитель суспільствознавства дає учням цікаве завдання - придумати, як можна змінити світ на краще, і втілити свою задумку це в життя. Тревор винаходить гру «заплати іншому». Її суть полягає в тому, що, якщо людині хтось надав допомогу, то він повинен також безкорисливо допомогти трьом іншим людям. Сам хлопчик починає з бомжа-наркомана і своєї матері - це дивним чином запускає низку добрих вчинків. У підсумку, фільм несе в собі безцінні думки про те, що світ можна зробити добрішим, але починати треба з себе, ставати Людиною з великої літери і не чекати за це подяки. А подивитися цю картину можна хоча б заради щирої гри Хейлі Джоела Осмента, відомому за фільмом «Шосте почуття».
7 технік для самомотивації

Втрата мотивації може стати перешкодою для вашого розвитку і життя загалом. Як знайти в собі сили рухатися вперед?

1. Відсікти все зайве. Відсікати можна що завгодно — предмети, контакти, діяльність. Навіть банальне генеральне прибирання з викиданням непотрібних і зайвих предметів також є частиною цього етапу.

2. Прийняти. Визнайте, що ви втомилися, у вас немає бажань, що настав у житті такий ось дивний етап, коли незрозуміло, куди бігти й що робити. І головне — прийміть, що це нормально. Таке трапляється з кожним.

3. Згадати. А далі — потроху згадувати: що вас колись запалювало, чого хотілося, на що ви реагували емоційно. А ще згадати про те, в чому ви однозначно досягли успіху і що у вас виходило. Це називається «техніка тріумфів».

4. Відпочити. Цілком ймовірно, що саме якісна організація відпочинку і стане для вас мотиваційним включенням — коли повністю демотивована людина раптом несподівано загоряється пошуком ідей, місць, ресурсів.

5. Перемкнутися. Якщо раптом відпочинок недоступний — перемкніться на нестандартну й незнайому для вас сферу. Якщо ви завжди займалися тільки спортом — навчіться малювати, якщо тільки навчанням — запишіться на плавання.

6. Переосмислити. Провести грамотний самоаналіз — те ще надзусилля. Але якщо ви вже відновилися внаслідок попередніх технік, переосмислення повинно відбутися. Тут уже можна спробувати розібратися і в причинах, і в наслідках.

7. Залучити. Тепер ми готові прийняти у своє життя додаткові ресурси, нові проєкти, нових людей. Це дасть ще одну хвилю мотиваційного заряду. На цьому етапі переглядайте плани та цілі, коригуйте їх і переписуйте. І вперед — у свою нову реальність.
The owner of this channel has been inactive for the last 5 months. If they remain inactive for the next 27 days, they may lose their account and admin rights in this channel. The contents of the channel will remain accessible for all users.
The owner of this channel has been inactive for the last 5 months. If they remain inactive for the next 17 days, they may lose their account and admin rights in this channel. The contents of the channel will remain accessible for all users.
The owner of this channel has been inactive for the last 5 months. If they remain inactive for the next 8 days, they may lose their account and admin rights in this channel. The contents of the channel will remain accessible for all users.
2024/03/29 15:34:09
Back to Top
HTML Embed Code: