Продовжуємо робити свою справу

Більшість з вас вже хоч раз переглядали меню, оплачували рахунок з чайовими/бойовими та залишали відгук у кафе та ресторанах за QR-кодом від нашого чудового сервісу Expirenza.

Тож ми вирішили піти далі. І сьогодні ми з вами починаємо тестувати Expirenza 2.0 - мобільний застосунок для тих, хто любить ходити у кафе, бари та ресторани.

По-перше, в застосунку є 1700+ закладів по всій Україні. Тож, коли наступного разу вам захочеться з'їсти борщу, ви зможете підібрати заклад, забронювати столик онлайн у кілька дотиків і, звісно, оплатити рахунок та залишити чайові без зайвого очікування.

По-друге, Expirenza має добірки з порадами, куди піти та що там спробувати. Ми звемо їх «Їжлисти». Це як плейлисти, але про їжу. Зараз маємо такі від рестораторів та шефів, як Міша Кацурін, Стас та Аня Завертайло, Володимир Ярославський та інших людей, що знаються на їжі. Але свій Їжлист може створити кожен та поділитися ним з друзями та усіма в застосунку.
До речі, ось мій з улюбленими стейком та борщем у Києві.

І по-третє, ще одна класна фішка - «Частування». Можна пригощати друзів, рідних або коханих, навіть якщо знаходитесь далеко один від одного. Ви купуєте людині щось смачненьке у закладі за допомогою Expirenza, а вона приходить і куштує ваше частування в зручний для себе час. Це чарівний спосіб проявити турботу та увагу, де б ви не були, через кордони та відстані.

Завантажуйте застосунок Expirenza з Google Play та App Store вже зараз.
Будемо вдячні за ваші відгуки та ідеї.
Я вважаю, що заяву Генерального Прокурора, яку він зробив у четвер на зустрічі з бізнесом, за достатнього рівня популяризації та знання підприємцями цілком можна легітимізувати і перетворити якщо не на закон, то на стандарт, на який ми всі очікуємо від держави.
Важко поводитися не відповідно до цих принципів, якщо:
а) суспільство про них знає
b) їх порушення призводить до публічного невдоволення
c) всі підприємці очікують на їх неухильне дотримання

Ми цілком можемо перетворити це на самоздійснююче пророцтво. Потрібно тільки не дати силовим органам це забути.

Ось ці золоті слова Прокурора Андрія Костіна:

- платник податків, є доброчесним до тих пір, поки не встановлено інше;
- ідентифікувати та виправляти історичні помилки платника податків не так важливо, як його майбутня поведінка;
- краще виявляти невеликі помилки раніше, ніж виявляти великі в майбутньому;
- немає виправдання використання екстремальних заходів щодо одного або кількох платників податків з метою впливу на поведінку інших;
- контролюючі заходи слід проводити так, щоб виявити повагу та розуміння ситуації платника податків.

Потрібно помістити в рамочку на вході до кожної компанії перед приходом податкової.
Буде оберіг і громадський договір – ми платимо податки, а ви виконуєте те, що сказав генпрокурор.
Як ви гадаєте, це ображає почуття віруючих?

Це ми нові стікери обговорюємо;)
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Терпиш, терпиш, терпиш емоційно все це, намагаєшся робити те, що маєш і те, що можеш, а потім читаєш таку історію і все це виривається назовні😢

Ця бабуся, яка цілий день ішла під ворожими обстрілами - чорт, ну як же це можливо(((
Ці огидні істоти будуть вічно горіти в Пеклі.

Монобанк купить Лідії Степанівні будинок і вона в ньому обовʼязково доживе до того моменту, коли ця гидота зникне з нашої землі.

Слава Україні!


«98-річна Лідія Степанівна самотужки подолала 10 кілометрів шляху із частково окупованого селища Очеретине, що на Донеччині, на підконтрольну Україні територію.

Жінці довелося покинути побудований власними руками будинок після того, як його зруйнували росіяни, повідомили в Нацполіції.

Лідія Степанівна почала свій шлях на вільну територію із ріднею – сином, невісткою та онукою. Однак їм довелося розділитися, і старенька сама йшла під обстрілами майже цілий день.

Вона розповідає, що кілька разів падала без сил, переводила дух, але продовжувала свій шлях. Увечері жінку помітили військові і передали евакуаційній групі "Білий Янгол"»


Джерело: @ukrpravda_news
Ми продали понад 100 000 Живчиків і виконали тримісячний план з продажів за 2 тижні!

Чи планували ми такий ажіотаж? Ні.
Чи мріяли про таке? Так

Висновок — іноді краще мріяти, аніж планувати

P.S. Хто ще не встиг урвати, не переживайте, працюємо над тим, щоб поличок з валеріаною ставало більше😉
Вже на цьому тижні Живчик буде ще й в ЕКО маркеті.
Ми не любимо рекламувати себе. Краще будь-якої реклами говорять якісний сервіс та незабутній клієнтський досвід, але якщо вже робимо рекламу, то підходимо до цього ретельно.

Реклама дитячих карток Монобанку в кращому бізнес-виданні країни.
Збій у застосунку.
Виправляємо.
Перепрошую у всіх, кого підводимо((
Відновились.
Переходимо до аналізу причин.
Перепрошую ще раз у всіх кого підвели!
Нова пошта незламна!

Ми з вами, друзі!
У зв'язку зі скасуванням реєстрації у міжнародних платіжних системах компанії Fondy їх клієнтам мабуть потрібна альтернатива.

Еквайринг від mono

В нас зʼявилося багато нового: чекаут для купівлі в 1 клік, платіжні посилання, термінал у смартфоні, спеціальні рішення для бьюті сфери, 45 інтеграцій для сайтів-конструкторів, типу Shopify, тощо.

Ми починали кілька років тому з простої оплати по QR-коду, а зараз наш еквайринг це гнучкий інструмент для будь-якого бізнесу.
Якщо вам треба приймати оплати в магазині, на сайті, в застосунку чи в соціальних мережах, залиште заявку ТУТ, і через кілька годин ви вже отримаєте свій перший платіж.

Ну і звісно must have: людяна підтримка – з вами завжди спілкуються люди, яким не байдуже.

Спробуйте та порадьте, будь ласка, вашим знайомим, якщо вони в пошуках.
Ще один потужний DDoS. Завзяті вони, нічого не скажеш.
Дуже хочеться звалити Монобанк. Але це важко.

Заваліть краще якесь онлайн-казино, ідіоти
З нагоди цієї насправді знакової події для українського handjob-ком'юніті monobank встановить безстроковий 20% кешбек на Pornhub для пана Гетьманцева
Український сервіс фрилансу Freelancehunt провів дослідження, щоб визначити, які банки мали найбільший попит у фрилансерів.
Про це пише Finance.ua

«Експерти помітили стрімке зростання популярності monobank з початком 2024: за перші 3 місяці цього року показники збільшились із 41,54% до 44,18% проти минулого року. Натомість популярність ПриватБанку падає: у 2023 році йому віддавали перевагу 49,62% користувачів, а вже у 2024 — тільки 45,6%.

Експерти вирішили також дізнатися, які вікові групи надають перевагу тому чи тому банку.
Так, «прихильників» monobank віком 18−24 років набагато більше як серед жінок, так і серед чоловіків. Майже порівну розділилися показники у чоловіків вікової категорії 25−34 років.

Більшість (58,2%) жінок віком 35−44 роки віддають перевагу ПриватБанку. Водночас у чоловіків ситуація майже така сама — трохи менше половини (45%) обирає цей банк як основну платформу для фінансових операцій. Аудиторія віком 45+, незалежно від гендеру, також вибирає ПриватБанк — 62,85% чоловіків та 56,3% жінок.

«monobank — інноваційний проєкт. Ми переосмислили клієнтський досвід та по-іншому подивилися на те, що клієнти очікують від сучасного банку. Молоде покоління завжди більш відкрите до інновацій і чогось нового, тому наша перевага в цьому сегменті є логічною. Старше покоління зазвичай трохи згодом реагує на інновації. Реально вірю в те, що вік — це не про цифру в паспорті, а про те, як ви себе почуваєте. Я вважаю, що користуючись monobank, ви автоматично стаєте «молодшими», оскільки ми — про позитивні емоції, а вони, як відомо, сильно впливають на наш загальний майндсет.

Щоб утримати лідерство у молодіжному сегменті, обов'язкова вимога — не зупинятися, продовжувати дивувати та радувати клієнтів. Плануємо утримувати його завжди. Дівчатка 35-44, ви всі виглядаєте на 18 — приходьте до нас!)», — коментує дані Олег Гороховський»
Приват, спиш?;)
Дружні збори

Останнім часом у соцмережах ви могли бачити дружні збори: це коли багато людей збирають гуртом, кожен на свою Банку, щоб разом скинутися на одну велику ціль.

Відтепер це офіційна функція! Будь-хто може допомогти досягти цілі збору, створивши дружню Банку з власним прогресом.

Як працюють дружні Банки, попунктно:

1. організатор збору створює Банку, як зазвичай;
2. ви переходите за посиланням і натискаєте «Доєднатись до збору»;
3. встановлюєте ціль і шерите власне посилання на збір;
4. гроші поступають одразу в Банку організатора, а ви бачите власний прогрес збору.

Тобто тепер організаторам дружніх зборів простіше їх проводити, і не треба перейматися, чи всі друзі переказали зібране. Ба більше, якщо людині відгукнувся ваш збір, то він може стати дружнім навіть без вашої участі!

Ми не перестаємо надихатися тим, як люди перевинаходять Банку. Тому нам дуже цікаво подивитися, як ви будете використовувати її нові можливості.

Зараз треба, щоб і волонтери, і донатери оновили застосунок, аби функція набрала обертів.
2024/05/10 02:30:36
Back to Top
HTML Embed Code: