Telegram Group Search
🔗 Добірка українських ютуб-каналів на будь-який смак

Привіт, друзі!
Український ютуб прямо таки розквітнув за останні роки — тому дуже хочемо поділитися з вами добіркою крутих каналів, про які ще не всі чули 👀

[1] Іванна Малій
Архітекторка, що вивчає урбанізм, доступно пояснює, що не так з лівим берегом Києва та чому ми мусимо уникати автомобілізації в містах замість того, щоб будувати більші та ширші дороги.

[2] комік плюс історик
Якщо історія завжди видавалася вам страшенно нудною — цей канал для вас. Тут ви зможете відчути себе учасником невимушених розмов про минуле з істориком Євгеном Мурзою та коміком Феліксом Редькою, який розряджає таку історичну атмосферу.

[3] LUKI
Розважальний канал з постійною рубрикою «Що бісить?», з якою ви дізнаєтеся, що ж бісить представників найрізноманітніших професій — від кур’єра до радіоведучої.

[4] Історія Без Міфів
Тут про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій, адже ведучим є кандидат історичних наук Владлен Мараєв, однак розповідає він легко і зрозуміло. Випуски охоплюють широкий спектр історичних подій та періодів.

[5] Міша Кацурін
Канал веде ресторатор Михайло Кацурін, співзасновник таких київських закладів, як Китайський Привіт та інші. Разом з Антоном Птушкіном вони їздять Україною та показують її кулінарні скарби — виглядає це неймовірно витончено та апетитно!

[6] Київ Пасажирський
Обирайте місце у вагоні позручніше та шоу, яке до вподоби — «ІДЕНТИФІКАЦІЯ», «чатінг» або «Реддіт Пасажирський» — та розслабляйтеся!

[7] ТЕРЕН
Олександр — протезований військовий, і він поставив собі за мету дослідити нашу країну на безбар’єрність. На шоу він також запрошує своїх медійних друзів, і разом вони перевіряють інклюзивність відомих туристичних місць.

[8] Kolegi Studio!
Kolegi — це колектив креативних людей з різних куточків України, які через призму гумору піднімають болючі суспільно-соціальні теми та таким чином змінюють нашу перспективу бачення.

Чи чули ви про ці ютуб-канали раніше? Діліться в коментарях!
🗣 Нетворк в Україні: де шукати?

Привіт, друзі!
Нетворкінг є ключовим для розширення мережі знайомств— за допомогою нього ви можете зустріти і колег-професіоналів, і просто крутих людей, з якими можете обмінюватися досвідом!

Тому сьогодні ми раді зібрати для вас перелік організацій та комьюніті, які влаштовують класні нетворк-події у Києві та Львові 🫂

📍Київ:

🧷 СПІЛКА
— івенти для тіла, душі та армії — йога-практика з входом за донат, знайомства в атмосфері релаксу та більше дронів для ЗСУ!

🧷 КУРАЖ
— події-барахолки в стилі гараж-сейлів та фешн-маркету, де ви натрапите на найцікавіші знахідки та найцікавіших людей

🧷 GNRTR
— більше, ніж коворкінг — ціла екосистема з офісами, рестораном, опен-спейсами, івент-залами та подіями

🧷 Офіс Дій
— нетворк-події для волонтерів, активістів, громадських діячів та митців — класно підійде і тим, хто тільки починає свій шлях у громадському секторі


📍Львів:

🧷 Chumaky Way
— комьюніті бігунів, з якими можна вийти на пробіжку, а потім продовжити знайомство за кавою (або пивом)

🧷 NAT
— комфортний та обладнаний коворкінг, де можна не тільки працювати, а й займатися спортом, грати в PlayStation, та тусити з іншими коворківцями в кінці тижня

🧷 Nespa.event
— ігровий нетворкінг та тімбілдінг — можна прийти пограти в мафію та завести купу знайомств, а можна і замовити таку подію для своєї команди та зблизитися

А які нетворк-події відвідуєте ви? Діліться знахідками в коментарях 🖇

P.S. А якщо вас цікавить, які нетворк-комьюніті працюють в інших українських містах, чекаємо від вас пропозицій по містам в коментарях!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔍 Помилка атрибуції — як їй протидіяти?

Привіт, друзі!
Вчора ми з вами обговорили, що ж таке помилка атрибуції та хто помилився, тому сьогодні розкажемо — як протидіяти таким думкам і не піддаватися її впливу.

Такі подвійні стандарти, які несе в собі атрибуція, не допомагають нам об’єктивно сприймати світ. Тому маємо формувати більш реалістичний підхід до цього:

[1] Прийняти роль випадковості
Світ, на жаль, несправедливий! Інколи випадковості просто грають нам не на руку або, навпаки, справді допомагають у чомусь.

[2] Прийняти роль середовища
Люди є дуже соціальними створіннями. Ми мало на що здатні поодинці та в несприятливих умовах. Коли ми розцінюємо чиєсь досягнення як суто індивідуальне — ми просто знецінюємо середовище, в якому зростала людина або перебувала, і, відповідно — всі його переваги (або недоліки).

[3] Хвалити себе за зусилля, а не за результат
Легко знецінити всі свої заслуги за успішний результат на користь середовища, коли ви не звертаєте уваги на конкретні кроки та дії, завдяки яким у вас щось вийшло. Нагадуйте собі, як саме ви докладаєте зусиль до чогось і чому саме ви є причиною досягнутого результату.

[4] Помічати зусилля інших людей
Ставте себе на місце іншої людини — згадайте, як часто прикрості ставалися з вами через неприємний збіг обставин. Замисліться, як би ви повели в себе в їхній ситуації та зауважте, яких зусиль вони прикладають, аби з неї вийти.

А часто вам не вдається боротися з помилкою атрибуції? Діліться в коментарях!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
З 5 травня в Україні стартує безкоштовний курс з маркетингу

З метою розвитку економіки України, проводиться програма збільшення кількості фахівців в сфері Маркетингу. Державою було розроблено добірку безкоштовних курсів, пройшовши які, одразу можна влаштовуватись на роботу.

Для проходження курсу, обирайте професію, яка вас цікавить:

- Media Buyer Facebook (з/п від 3,000$)
- SMM Specialist (з/п від 1,000$)
- Таргетолог (з/п від 2,000$)

Матеріали курсу будуть публікуватися на цьому каналі: @marketing_ua

#ad
📈 Я зробив(ла) помилку на роботі — що робити?

Привіт, друзі!
Інколи буває так страшно припускатися помилок на роботі — з’являється відчуття, що цей сором всі запам’ятають на все життя та нічого більше вам не довірять.
Однак це дуже далеко від правди, і сьогодні поговоримо про те, як гідно виходити з таких ситуацій.

Крок 1. Дозвольте собі почуватися пригнічено через це (однак не дуже довго)
Це нормально — відчувати сором або стрес у відповідь на власну помилку. Їх важливо випустити на волю, але не давати їм затримуватися на цілі дні — інакше з’їдять.

Крок 2. Зберігайте критичне мислення та змінюйте перспективу
Піддайте аналізу ваші емоції та страхи — чи справді ваша помилка призведе до непоправних наслідків? З якою імовірністю мене звільнять чи станеться щось навіть ще гірше?

Крок 3. Уявіть найгірший сценарій та відпустіть його
Ми маємо побачити, що навіть у найгіршому розвитку подій ми будемо живими, здоровими та, дуже імовірно, не звільненими з робити.

Крок 4. Попросіть вибачення, якщо необхідно
Зазначте, що ви зробили помилку і робите все потрібне, щоб її виправити. Не варто заходитися з виправдовуваннями чи описами того, як сильно ви злитеся на себе.

Крок 5. Складіть план дій на наступний раз
Оцініть, що вам потрібно зробити по-іншому наступного разу, щоб переконатися, що ця помилка не повториться.

Крок 6. Відновлюйте довіру не тільки словами, а й діями
Найкращий спосіб завоювати довіру та визнання інших — постійно виконувати свою роботу добре та вчасно. Продовжуйте показувати, яким чудовим працівником ви є і ваша помилка буде швидко забута.

І неважливо, чи ви пошкодили свою репутацію на роботі, чи просто припустилися неуважної помилки, яку помітили ваші колеги — це не кінець світу. Ви впораєтеся та будете рухатися далі 🤍
🗣 Нетворк в Україні: де шукати?

Привіт, друзі!
Вже розказали вам, де шукати нетворк-події в Києві та Львові, тому сьогодні продовжимо ділитися з вами класними організаціями та комьюніті, які влаштовують такі події в інших містах України!

📍Харків

🧷 UNIT.City Kharkiv
— бізнес центр з коворкінгом, офісними просторами та конференц-залами, який час від часу влаштовують нетворкінг з цікавими спікерами та інтерактивами

🧷 БУР Харків
— осередок громадської організації «Будуємо Україну Разом», який влаштовує акції взаємодопомоги та добросусідства, формуючи спільноту через волонтерство

🧷 Kharkiv IT Cluster
— громадська організація, яка розвиває екосистему для технологічного бізнесу, влаштовує панельні дискусії, воркшопи та конференції з крутими IT спеціалістами


📍Одеса

🧷 Cluster
— open space в центрі міста, де можна попрацювати, провести власний івент або долучитися до ігор в мафію та занетворкатися

🧷 UniEd
— освітня платформа, яка має на меті об’єднювати та розвивати IT спеціалістів, проводить IT нетворкінги по всій Україні, у тому числі в Одесі
⚓️ Ефект якорування: що за якір і чому його не варто кидати?

Привіт, друзі!
Продовжуємо вчитися помічати різні когнітивні упередження, якими грішить наш мозок та через які не дозволяє нам прийняти раціональні рішення.
Сьогодні на черзі — ефект якорування та те, як ми сприймаємо інформацію та факти крізь його призму.

Якорування — або прив’язка — це когнітивне упередження, яке описує звичайну схильність людей при прийнятті рішень надто сильно покладатися на перший запропонований шматок інформації («якір»).

Як відбувається якорування?
📎 Існує певний елемент інформації, який ми дізнаємося, коли маємо прийняти певне рішення — «якір»
📎 Через те, що цей елемент потрапляє до нас першим, ми найкраще його запам’ятовуємо
📎 Всю інформацію, яку ми отримуємо після цього, ми аналізуємо, несвідомо спираючись саме на якір, а не на будь-що інше, більш достовірне

Приклад якорування:
✧ У магазині продають товар за знижкою — замість 1600 гривень пропонують всього лише за 1119,50 гривень
✧ Ми автоматично аналізуємо таку ситуацію як виграшну, адже є можливість зберегти ледь не 500 гривень
✧ Однак ми рідко беремо до уваги той факт, що насправді той товар мав би коштувати 700 гривень, враховуючи його характеристики та інші пропозиції на ринку
✧ Цифра 1600 стала нашим «якорем», від якого ми почали відштовхуватися, хоча ця сума є не резонною.

А вже завтра поговоримо, чому ми підпадаємо під дію цього ефекту та як цього уникати!🧩
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Досі просто мрієш про IT? Приходь на безкоштовну онлайн-конференцію від GoIT.

Це єдина в Україні конференція для новачків в ІТ. З нами знайдеш свою ідеальну професію і надихнешся на перші кроки до мрії.

• Розкажемо про усі трендові професії
• Отримаєш план старту в IT, незалежно від знань та віку
• Почуєш багато порад, як отримати першу роботу в IT

ІТ Fest допоможе перейти в ІТ та знайти роботу мрії вже у 2024

Також будуть розігруватись 14 подарунків: безкоштовне навчання, мерч та багато іншого!

Реєструйся та відкрий своє майбутнє в IT!

📱 РЕЄСТРАЦІЯ

#ad
🐈 4 питання, які підкажуть, що робити в карʼєрі далі

Привіт, друзі!
Сподіваємось, ваші вихідні пройшли чудово ❣️
А щоб довго не розповідати тут нічого, йдіть відповідати на 4 питання, які допоможуть вам у подальших кроках вашої карʼєри!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
5 лайфхаків з продуктивності, які сподобаються навіть лінивцям

Привіт, друзі!
Зібрали для вас супер-базові tips для покращення вашої продуктивності на кожен день.
Працюємо smart, not hard 🫶🏻

[1] Створіть To-Do list за пріоритетністю
Розбийте всі завдання на такі категорії:
✧ «зробити зараз»
✧ «зробити пізніше»
✧ «делегувати тим, хто може зробити»
✧ «видалити, бо не зможу зробити»


[2] Розбивайте великі завдання на малі таски
Коли завдання є занадто об’ємним, ми починаємо губитися та не розуміємо, звідки почати та як охопити все. Маленькі кроки не виглядають так страшно, тому краще стимулюють нас до дії.

[3] Займайтеся найважчими завданнями у найпродуктивнішний час
Проаналізуйте, у який проміжок дня вам найлегше фокусуватися та докладати когнітивних зусиль і плануйте день згідно цього.

[4] Не забувайте про відпочинок
Плануйте перерви з певною частотою (можна використати таймер Помодоро) та використовуйте їх, щоб переключитися на щось інше або побути в моменті.

[5] Рефлексуйте
Після завершення завдань відведіть трохи часу на аналіз того, як вам було працювати: що добре спрацювало, а що варто покращити? Чому у мене вийшло/не вийшло?

А який лайфхак для продуктивності працює особисто для вас? Діліться у коментарях!
Уся корисна інформація про подорожі зібрана в одному місці — telegram-каналі Eurotrips 🌍

Eurotrips — це «свій» туроператор у сфері туризму. За 11 років вони об’їхали понад 50 країн та побували у сотнях сікрет-плейсів Європи.

🫂 У telegram-каналі сформували справжнє ком’юніті, в якому діляться:

– ідеями, як цікаво провести час в Парижі, Амстердамі, Берліні, Римі та інших топових європейських містах;
– улюбленими закладами локалів;
– естетичними фотолокаціями;
– небанальними музеями;
– лайфхаками для подорожей та класними акційними пропозиціями.

Приєднуйтесь, щоб прокачати свої подорожі 🙌🏻

#ad
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🗣 Я такого не казав, ви це придумали — або газлайтинг на робочому місці

Привіт, друзі!
Інколи, коли трапляються конфлікти на робочому місці, деяким працівникам так кортить виставити себе у кращому світлі, а вас — у гіршому, що вони вдаються до маніпуляцій.

Газлайтинг — психологічна маніпуляція, за допомогою певна особа або група осіб цілеспрямовано впливають на жертву, змушуючи її сумніватися в точності своєї пам’яті або обґрунтованості своїх суджень. Тривалим ефектом газлайтингу є те, що людина ставить під сумнів себе, свої думки та дії.

[1] Знецінення або приниження чиєсь праці

Колеги або керівники можуть принижувати результати роботи, навички, здібності або професіоналізм жертви, навіть якщо вона насправді є високопродуктивним членом команди.

[2] Приховування або замовчування інформації
Коли колега постійно забуває згадати важливу інформацію при вас або навмисно оминає її в розмові, це може бути ознакою маніпуляції. Не знаючи про зустріч або дедлайн, вам може бути складно виправдати очікування і ви будете звинувачувати себе в тому, що ви не впоралися з поставленими завданнями.

[3] Заперечення
Якщо при простому обговоренні проблеми з керівником він захищається, ставить під сумнів вашу точку зору і змушує вас почуватися незручно, коли ви піднімаєте це питання — рано чи пізно ви задумаєтеся, а чи не перебільшили своє занепокоєння, хоч це і не так.

[4] Непослідовність у правилах
Газлайтинг може виникати, коли менеджери або колеги непослідовно застосовують правила на роботі на свою користь. Наприклад, ваш керівник може діяти непередбачувано, якщо дасть вам дозвіл на вихідні, а потім зателефонує в п'ятницю, щоб запитати, де ви, і вимагатиме, щоб ви прийшли в офіс, «як і мали».

[5] Звинувачення жертви
Коли ви висловлюєте незадоволення через те, що до вас поставилися несправедливо або нечесно, а у відповідь керівник починає розбиратися, що ж ви не так зробили та звинувачує вас — це газлайтинг, через який ви можете вже не розуміти, чи справді ви не винні.
2024/05/23 16:34:47
Back to Top
HTML Embed Code: